PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Bass Breeze @ Beach Park, Mlékojedy - 30.06.2017

Publikováno 18.06.2017 Přečteno 503x

Sluníčko, bar, koupání a večer párty? Po sérii klubových nocí vás Drumbassterds.cz Crew zve na jejich první letní drumandbassový mejdan v Beach Park Mlékojedy! Bass Breeze se koná v pátek 30.července, vše to začne od 16:00 a stejně jako každý rok, bude se pařit až do ranních hodin!

Začátek mejdanu se rozjede v rytmu house a tech house music a v tom se budeme držet do 20 hodin. Následně zrychlíme a až do rána budou znít už jen lámaniny. Těšit se můžete celkem na 16 djs, 2 mcs, z 6 různých crews, kteří si na vás přichystají to nejlepší ze svého repertoáru.

Southern Vision budou reprezentovat P.Dr, Saym, Maart. Za Bassound dorazí Deltaphoenix a Stux, vlajku Spontal crew ponese Mersi a za místní Bassuspect crew budou dělat bordel Ozy a Lu.d.key. Další hosté budou DJs Mill, Chuck, Jimmy-X, Chuck, Dash, Mc Jelen a samozřejmě nebude chybět naše crew, ve složení Volume Plus, Skáčko, Feela, Houbass a Lifesize Mc.

Takhle nabušený line-up mluví asi za vše, takže se připravte na kvalitní hudbu, dokonalou atmosféru a party na kterou budete ještě dlouho vzpomínat!

www.facebook.com/events/204401760076486