PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Bassound w/ Mind Vortex (UK) & L Plus (SK) @ KD Mohelnice - 19.05.2017

Publikováno 26.04.2017 Přečteno 1147x

Za necelý měsíc přijede do Mohelnice rozpumpovat krev v žilách dvojice z Velké Británie, která je členem nejpopulárnějšího dnb vydavatelství RAM Records. Bassound crew si pro vás připravila překvapení nesoucí jméno Mind Vortex!

MIND VORTEX (UK)
Počátky drum and bass hudby v této dvojici zanechaly šamanský stav, který ovlivnil i jejich jméno. Toto duo opustilo tehdejší kapelu, přešlo přes jazz, soul a funk. Jejich nynější skladby jsou tak silné, že vás nenechají sedět na místě. Získali si nespočet fanoušků a se svými sety hrají po celém světě. Jejich hudba je specifická svým jedinečným a originálním zvukem. Mind Vortex bude první zahraničním hostem a u toho nesmíš chybět!

L PLUS (SK)
Další, kdo přijde na tuto dnb párty je Slovenský velice nadupaný producent L Plus, zástupce Technique Recordings. Na scéně dnb působí téměř 20 let. Na konci roku 2007 podepsal skladbu "Middle East Sun", která se dostala do mixážních sérií Andy C 'Nightlife 4' a byla vydána na nahrávkách RAM. Od té doby hrají jeho tracky nejlepší DJové z celého světa. Novým a ještě horkým albem, které vyšlo 10.března tohoto roku na Technique Recordings je album s názvem Hideout. Na albu hostují: John B, Drumsound & Bassline Smith, Coppa a Muffler.

Po delší době do Mohelnického KD zavítá také Volume Plus feat. Lifesize MC (UK). Support doplní domácí Bassound crew a hosté.

www.facebook.com/events/402167266815740