PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Bujarý mejdan pod hladinou Holešovických ulic

Publikováno 09.10.2018

Známe je všichni a to už od narození, everyday je potřebujeme k našemu všednímu životu a ani si to pořádně neuvědomujeme, bereme je jako samozřejmost. Bez ostychu využíváme jejich neomezenou sílu za účelem usnadnit si naše životy, přičemž jim to ale zapomínáme vracet. Pokud tímhle tempem pojedeme dál, naše sobectví, lhostejnost a sebestřednost postupem času celou lidskou populaci jednoduše zamorduje – náš nezájem se promění v zemětřesení, tsunami či orkán a bye bye, spokojené lidstvo.

Řeč je o 4 nespoutaných elementech, o živlech, bez kterých bychom těžko existovali - voda, oheň, země a vzduch. Co takhle je ocenit? Pro většinu populace nesmyslná myšlenka, ale ne pro nás. Přeci nebýt vody (a země), neznali bychom ten mega boží pocit dát si vychlazené pivko v horkých dnech. Neznali bychom instantní zklidnění našich nervů cigaretovým pohlazením. Nevěděli bychom, jaké utrpení a bolest dokáže přinést okamžik kdy se probudíš ve stanu na festivalu pěkně v 50 stupních na sluníčku, se suškou pomalu nesrovnatelnou se životem a s prázdnou pet láhví vedle sebe...

Rozhodly jsme se oslavit vodu a když už, tak pořádně! Doposud klidné vody Vltavy se v druhé polovině října roztančí jedním jasným směrem – všechny vodní proudy z Prahy i okolí se vlejou do Crossu, našeho kovového království. Společně se vydáme na dobrodružnou výpravu do hlubin podmořského světa a slibujeme, že to bude stát za to. Připravte se na divokou plavbu bez pravidel, pokusíme se během jedné noci 20.10.2018 přeplout celičký oceán Deep a před nebezpečím nás budou střežit především dva hlavní králové oceánů a moří původem z Ruska, a sice Black Barrel aka Poseidon a Nami aka Neptun. Jejich účast bude výjimečná až vzácná, ani jeden totiž nikdy dřív Českou Republiku nenavštívil, natož tak její drambejzové vody.

Podotýkáme - máte na co těšit, pánové si to spolu rozdají v b2b setu a my se budeme modlit, aby nás jejich našlápnuté sety nepotopily až ke dnu. Jejich deepy jsou totiž tak hluboké, že byste mohli lehce zapomenout svůj dech nad hladinou, proto zvažte, zda to sami zvládnete, parťák přijde v těchto okamžicích určitě vhod.

Diktovat směr plavby budou i pánové Volume Plus, Spooniz a Blvcktee, The Creators, Frosty, Öwlie či Paa Dre. Na spodní stagi se kormidla ujmou hoši z Bassheadz crew, a námořníci z Young Blood crew jim budou dle svého drambejzového kompasu dělat navigátory. Doporučujeme si vzít na pondělí volno a doma nahlásit delší nepřítomnost, nezaručujeme totiž, že se po cestě nenamotáte na nějakou ze Sirén Alkoholek. Pište si tedy do diářů 20.10.2018, bude to mega! A bude hned několik krásných důvodů k divokým a rozjetým oslavám - životní jubileum zakladatelky SNDNB Žanet, která zde oslaví svoje kulaté narozeniny, a polokulaté narozeniny naší Agáty, která pro nás píše a pomáhá s realizací spojovaček.

Ale především oslavíme naši lásku k drum and bassu, protože světě div se, ani se nenadějeme a je nás ve skupině 20 tisíc! Vám všem patří velké díky a doufáme, že nás tahle hudba bude nadále spojovat.

www.facebook.com/groups/473538179449065