PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Double Trouble Stream

Publikováno 10.12.2020

Guess who's back, back again aka Double Trouble vstává z popela, jak bájný pták Fénix. Sice ne dalším mejdanem, na které si zatím musíme stále nechat zajít chuť, ale ve spolupráci s Crossem a DnB Portal je připraven stream na nedělní odpoledne. No a kdo tě čeká za mixem a jak to bude probíhat se dozvíš dále v tiskovce.


STREAM
Ani v současné neveselé situaci se pražské drum and bassové partičky Drumbassterds a Liquid DnB Crew neuchýlily k zimnímu spánku a ve spolupráci s klubem Cross a DnB Portal připravily další pokračování svého tradičního mejdanu Double Trouble. Pořádnou porci zlomených beatů si nyní ovšem nebudeme moci vychutnat na parketě, přesuneme se však na internety a díky tomu vám zástupci výše zmíněných crew zahrají přímo u vás doma. V neděli 13. prosince tak odstartuje mejdan na podporu Crossu, kdy budete během streamu moci náš a doufáme ,že i váš oblíbený klub podpořit finančně, aby tuto těžkou situaci přečkal. Za Drumbassterds crew nebude chybět zakladatel tohoto oblíbeného ansáblu Volume Plus spolu s kumpány Skáčkem a Chombem, kteří vás jistě svou selekcí zvednou ze židle! Za Liquidní krů zahrají maestro Blofeld , Fallen Gemini, a z klidných vod house music se se svým dnb vinyl bagem vrátí Stanjah. Čeká nás tak hudebně velmi pestré odpoledne, jelikož projedeme takřka všemi subžánry drum and bassu a podpoříme tím náš oblíbený klub. Startujeme ve 14:00, takže buď připraven u svého přehrávače s vychlazeným pivkem a nech se unášet hudbou.

SUPPORT
Jak už jsme zmínili výše, lze podpořit své oblíbené djs, Cross club a DnB Portál. Na výběr je více možností a všichni zúčastnění děkuji a jsou velice rádi za vaší jakoukoliv podporu, protože bez vás fanoušku by to nikdy nešlo. Takže neváhej a dej si třeba virtuální pivko či panák. Bližší info nalezneš na https://goout.net/cs/listky/double-trouble

LINE UP
Volume Plus, Skáčko, Chombo, Blofeld, Fallen Gemini, Stanjah

EVENT
www.facebook.com/events/684379622218662

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama