PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Double Trouble w/ Instinkt (DE) & Paul T & Edward Oberon (UK) @ Cross, Praha - 12.01.2018

Publikováno 08.01.2018 Přečteno 878x

Jak na nový rok, tak po celý rok. Toto známé české přísloví může na první pohled vypadat jako pořádné klišé, ale na Double Trouble platí, že i v novém roce 2018 tenhle mejdan nespí na vavřínech a stále hodlá české drumandbass heads zásobovat kvalitními line-upy. Ostatně se o tom přesvědčíme už v pátek na prvním letošním vydání, které se koná v Crossu za spolupráce dvou českých crew Drumbassterds a Liquid DnB Crew.

DRUM'N'BASS STAGE
Příznivci temných odnoží zlomenin si můžou mnout hezky ruce. Do Crossu totiž míří projekt Instinkt. Původně dvoučlenná, čistě německá posádka Rune & Kaiza se rozrostla o třetího parťáka z dánska, který si říká Tomtek. Kluci nejsou žádný flákači, co by seděli u compu s prstem v nose a tak se jejich sláva dostala postupem času až k nám do samotné Prahy. Instinkt začínali spíše specifickým deep & dark dnb, v posledních releasech však přitvrzují a jejich tvorba se začíná ubírat více do neurofunku. Víte, že rádi vozíme výběr z hroznů neohrané scény proto se na prvním DT 2018 dočkáte této exkluzivitky. Speciálním hostem stage bude italský DJ a producent Promenade, který už nějaký ten pátek žije v Praze. Je majitelem labelu BNCexpress, o kterém jste možná už slyšeli. A šňůra zahraničních vystupujících ještě nekončí. Dál se předvede belgický řezník Micronox a ještě dorazí slovenský Tysmo. Rozehřívacího setu na začátku se klasicky ujme dvojice Ozy & Lu.D.Key. Zbytek line upu zůstává v režii Drumbassters crew ve složení Volume Plus, Feela, Houbass, Skáčko, R-Flyer a MC Lifesize. Je vám teda doufám jasný, že to bude zase strop?!

LIQUID/DEEP STAGE
A teď něco pro zkušenější hudební fajnšmekry, kterým v žilách proudí liquid, deep a soulful drumandbass. Do nového roku je pro vás připraven speciální present v podobě vystoupení londýnské dvojice Paul T & Edward Oberon! Tato producentsky velmi talentovaná, všemi drumy a bassy mazaná dvojice má na svém kontě řadu úspěšných zářezů u známých značek jako jsou například Liquid V, V Recordings, Dispatch, Goodlooking, Spearhead a je toho samozřejmě mnohem více. Kdo by se s tím vším psal?! Momentálně nejvíce vydávají na V Recordings. Kluci se nechali slyšet, že přivezou i dosud nezveřejněný materiál takže dubplate lovers budou mít u nás ve sklepě opět žně. Jejich nezaměnitelný zvuk, jenž spojuje atmosférické pasáže s hlubokou basovou linkou a harmonickými melodiemi se naplno odráží při živých vystoupeních, kdy fanouškům zlomených beatů servírují nezapomenutelný zážitek napříč více spektry tohoto našeho oblíbeného žánru. Kromě Paula & Edwarda se bezesporu těšte na zástupce pořadatelské Liquid DnB Crew. Své sety zahrají Theya, Runky, Blofeld, Fallen Gemini, SHFT a Stanjah, kteří se svou selekcí postarají o to, aby noc z pátku 12. ledna na sobotu 13. ledna měla ten správný spirit a atmosféru. Prostě to bude tak, jak to máme sakra rádi!

www.facebook.com/events/1893154630977761