PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Double Trouble w/ Inward (IT) & Muffler (UK) @ Cross, Praha - 05.05.2017

Publikováno 01.05.2017 Přečteno 1100x

Oblíbená pražská partička Drumbassterds, kteří získali třetí místo v kategorii česká crew roku v anketě Czech Drum & Bass Awards 2016, se vrací do klubu Cross se svou klubovou nocí Double Trouble. Ve spolupráci s Liquid DnB Crew si na dvou podiích pro fanoušky jak řízného a tanečního, tak i poslechového a atmosférického drumandbassu, připravila speciální překvapení v podobě zvučných zahraničních headlinerů, kteří u nás běžně nevystupují na pravidelných klubovkách, halových akcích a festivalech.

DRUM&BASS STAGE
Hlavní stage tradičně ovládnou kluci z Drumbassterds Crew. Na své si zde přijdou všichni milovníci temného, tanečního a řízného drumandbassu. Jako hlavní host večera zde vystoupí italský producent Inward, který v současné době působí pod hlavičkou známých labelů Disturbed a Subculture. Inward je proslulý svými energickými sety, roku 2010 vydal debutové EP na Maztekově labelu Subculture a od té doby se zařadil mezi největší talenty drumandbassové scény. Na svou produkci také získal spoustu kladných ohlasů od zvučných jmen, jako jsou například Maztek, Teddy Killerz nebo Aeph. Čekejte tedy pořádnou jízdu! Jako support zde dále vystoupí Johny Player a Tao Maffa z táborské Soundpolis Crew, své sety dále zahrají Wossa82, Ozy a Lu.D.Key. Samozřejmě také nebudou chybět zástupci pořadatelské Drumbassterdz Crew ve složení Volume Plus, Feela, Skáčko, Houbass a Lifesize MC. Ti budou mít na Double Trouble připravený i stánek, kde bude možné zakoupit merch z jejich e-shopu.

LIQUID STAGE
Sklepní stage se oproti tomu ponese ve znamení těch nejvybranějších melodií a dech beroucích atmosfér pod taktovkou Liquid DnB Crew. Ta se rozhodla překročit už tak velmi vysoko nasazenou laťku hned dvěma zahraničními hosty. Tím prvním je legendární postava drumandbassové scény, legendární finský producent, Muffler. Ten se po téměř deseti letech vrací k nám do České Republiky představit fanouškům svůj aktuální sound, v němž sází především na poslechovější polohy drumandbassu. To, že je Muffler ve skvělé formě ostatně předvedl skvělým albem „Stone Cold“, jež vyšlo pod hlavičkou Spearhead Records. Vedle Mufflera řady zahraničních headlinerů doplní ještě talentovaný německý DJ Upzet, který k DJingu přičichl roku 1997 ve svých šestnácti letech, kdy jej pohltilo acid techno. V roce 2001 se přeorientoval na zlomené beaty a začal pořádat vlastní klubové noci. Dnes patří u našich západních sousedů mezi špičky ve svém oboru, což jistě předvede i v Crossu na Double Trouble. O český support se dále postarají zástupci Liquidní krů ve složení Blofeld, Runky, Stanjah a Fallen Gemini, a čestné pozvání přijal ještě DJ Kubass.

Klubová noc Double Trouble startuje v pátek 5.května od dvaceti hodin. Vstupné je za 80,-Kč do 21 hodin, poté se zvýší na 130,-Kč. Pro další informace sledujte oficiální facebook event:

www.facebook.com/events/1281380101982618

Stanjah