PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Drum&Bounce @ Cross, Praha - 10.10.2017

Publikováno 01.10.2017 Přečteno 547x

V úterý 10.října vás čeká další pořádná nálož zlomených beatů a to na naší pravidelné akci Drum&Bounce, v pražském Cross clubu. Z naší crew tentokrát dorazí Volume Plus, Skáčko, Houbass, Feela, Lifesize Mc a jejich host, Cinic z projektu DrumyBassy Open Air. Připravte se tedy na kvalitní drum&bassovou párty a vysmátou náladu až do rána!

CINIC
Jeho kořeny sahají přibližně do roku 2000, kde s již zaniklou partou Agent Orange začíná vystupovat pod přezdívkou ZVKP. Postupem času spolupracuje s partou Junkie Force a INF Soundsystem na menších parties v okolí Roudnice nad Labem. Během několikaleté indispozice v ČR spojuje cestování po Evropě s hraním, kde experimentuje se styly jako je house, break a osvojuje si nový pseudonym Cinic (čteno Sajnyk). Drum and bass se vrací s příchodem zpět do vlasti a začíná spolupracovat s nových projektem Poison Apple r. 2008. Pořádá mnoho menších mejdanů z kterých se vyvíjí název a později projekt DrumyBassy. V roce 2012 zakládá elektronický Open Air Oleško Drumybassy a pod touto značkou tvoří každým rokem viditelnější a uspěšný festival, kterému se dostává oblibě nejen v litoměřickém kraji. To je už však historií a projekt DrumyBassy se stává putovním festivalem.

CINIC

Řádit začneme klasicky od 21 hodin, hrát se bude podle vás, takže se máte na co těšit! Podle našich zkušeností doporučujeme všem aby si vzali náhradní obuv a na druhý den dovolenou. Těšíme se na vás!

www.facebook.com/events/1958527917753042