PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Jump up křížený s mainstreamem? Proč ne

Publikováno 21.10.2018 Přečteno 1599x

Volume Plus, Cross a jen jeden host. Už jenom při napsání těchto pár slov vám jistě došlo "vo co go", aneb, je tu další díl oblíbené čtvrteční akce, Volume Plus Invites, v pražském Crossu! A na co, že se vlastně můžeme těšit? Bude to Matouš pálit rychleji než kulomet a zahraje zrovna tvůj oblíbený track? A kdo vlastně bude jeho další host při této party?

VOLUME PLUS INVITES
Jak jistě už všichni víte Volume Plus Invites v Crossu je zavedenou party, kde můžeme slyšet, jak nejnovější dnb tracky, tak i staré pecky, které jste neslyšeli ani nepamatujete a to v podání jednoho z nejlepších českých djs. Avšak, aby Matouš za pultem neumřel vyčerpáním, vždy si zve jednoho hosta, který ho za mixem vystřídá a pomůže vytvořit nezapomenutelny zážitek pro všechny návštěvníky. Těšit se můžete jak na samostatnou jízdu Matouše, nebo jeho hosta, tak i na nekompromisní 3 hodinový b2b set. Teď, když jsme vysvětlili koncept mejdanu, je na čase představit hosta, jenž je doma stejně dobře za mix pultem, jako za klavírem, člen Jump-up.cz či Ultime Máte crew DJ Ned.

NED
Rodák z Žehušic již od mála tíhl k hudbě a postupem času se dostává k samotnému drum and bassů, kde ho nejvíce oslovili kvákavé zvuky jump-upu, který určili jeho další směřování. Rosťa se stal jedním z nejvýraznějších propagátorů tohoto substylu u nás a podílí se na takové legendární akcích, jako je Drumstation, Drop That a v neposlední řadě Duck Out. Nedoví energetické sety jsou nabité nejnovějšími jump-upovými tracky, stejně tak jako klasickými vypalovačkami, kterým v poslední době přišel na chuť. Což v kombinaci s precizními mixy vytváří nezapomenutelné sety, při níž zníčíte nejeden pár bot. Za zmínku stojí i to, že Rosťa se nevěnuje pouze drum and bassů, avšak jeho hudební rozsah je mnohem širší. Zabývá se hrou na klavír, kompozicí a skladbou. Dále si založil projekt AcT of MooD zaměřující se na shoegaze,synthpop, filmovou hudbu a electro.

Takže pokud si nechceš uniknout tohoto multitalentovaného umělce na Volume Plus Invites doraž 30.října do pražského Crossu a zažij nezapomenutelnou noc.

www.facebook.com/events/582165682201620