PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Letní vánek

Publikováno 30.01.2021

Doba je velmi nejistá a nikdo z nás netuší, jaké bude letošní léto. Můžeme se těšit na  nějaké festivaly nebo si máme nechat zajít chuť? Bůh ví, každopadně pokud si chceš užit aspoň trošičku letního vibu u sebe doma, Volume Plus společně s Chombem, ti přináší Summer Breeze!

Kluci už na setu makali déle, ovšem osud a především pochcaná zvukovka nahrání překazili. Potom se set nechal na chvilku u ledu, ale korona krize nápad oprášila a tak k realizaci byl už opravdu jenom krůček. Nakonec se vše zdařilo, díky bohu se neobjevili žádné technické problémy a set byl zveřejněn v pěti částech. No a nyní se můžete těšit na kompletní záznam setu na našem Youtube kanálu a nebo si ho rovnou můžete stáhnout z našeho Souncloudu. Samotný Summer Breeze, jak už název napovídá, se veze na pohodové vlně. Nečekejte žádné tvrdé neuro, ale obzvláště promyšlený tracklist ve kterém uslyšíš 42 tracku. Z interpretů tě čeká Camo & Krooked, Sub Focus, TC, či remix od Sukiho na Delhi 2 Dublin.

Takže neváhej, zahoď zimní deprese a vrať se s námi do letních měsiců zalitých sluncem. A my jen doufáme, že se již brzy vidíme live na mejdanu.

Volume Plus FB: www.facebook.com/DJVOLUMEPLUS
Chombo FB: www.facebook.com/CHOMBODJ
Drumbassteds FB: www.facebook.com/DRUMBASSTERDS
Youtube: www.youtube.com/user/DRUMBASSTERDScz

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama