PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Multižánrový Silvestr v Crossu

Publikováno 30.12.2018

Konec roku 2018 se nezadržitelně blíží a s nim i bujaré Silvestrovské oslavy. V tento den si můžeš vybrat z nepřeberného množství akcí. Skoro na každém rohu potkáš nějakou party, ovšem která bude ta nejlepší? V tom se nikdo neshodne. Pokud však hledáš rozmanitost, není podle nás lepší volby než pražský klub Cross, který si pro vás připravil hned čtyři různé stage a kde naše Drumbassterds rodinka oslaví příchod nového roku na akci Imperialistic Silvestr Night. No a na co vše se tedy můžeš těšit?

Jak již jsem nastínil výše, můžeš se těšit na čtyři stage. Tři z nich jsou každému, kdo alespoň trošičku zná Cross jasné. Jedná se o horní stage, spodní stage a stage nahoře v kavárně. Čtvrtou stage bude stan, jenž si můžete pamatovat z oslav posledního konce roku. Samozřejmostí je, že každá ze stagi bude mít svůj vlastní bar pro pohodlí návštěvníků. Ani o půlnoční ohňostroj nebudeš ochuzen, takže ten kdo má rád světelné show neodejde zklamán. No a teď se již pomalu dostáváme k tomu hlavnímu, hudebnímu programu. Nyní si tedy řekneme co rozradostní tvé sluchové smysly. První je pojmenovaná jako Dnb stage, druhá je Techno House stage , třetí jest House Disco Tent a poslední nese označení Dub & Dubstep & UK Funky & UK Grime Stage.Pro nás nejdůležitější stage bude rozhodně ta drum and bassová, na níž narazíš na enormní množství skvělé muziky. Svými sety přispějí legendy české scény v podaní Pixieho, Rida, Akiry a Volume Plus. Každý set bude jiný, avšak nebojím se říci, že všechny budou nezapomenutelné. Ani my nezahálíme a kromě našeho bosse, který se představí sám, se zbytek crew představí v plné sestavě při b2b setu. Těšit se můžeš na Houbasse, R-Flyera, Skáčka a Chomba. O to aby se hned z kraje noci nezačínalo tvrdšími polohami dnb se postará Liquidní crew, jenž tě svým opening setem navnadí na celý večer. Svými mixy tě obšťastní i královna vinylu Kan-Jacca. Mladou krev scény nám přinese svými mixy také John Simon a o završení celého večera (no tedy spíše by se hodilo rána) vystoupí Dj Mersi & Avalanche. O oko lahodící show se postará VJ Annie. Nyní se přesuňme na další stage, kde si jenom v rychlosti přiblížíme koho tam potkáš.Jako první zavítáme za rovinkami na Techno House stage. Zde vystoupí celá řada jmen. Sta & dMIT.RY, Citty live, Silhouette či Coincidence. Vrcholem by však měla být dvě vystoupení. Feelin' Acid? showcase a Filip Foreigner (aka Philip TBC) na kterého se osobně velice těším. Dub & Dubstep & UK Funky & UK Grime stage je další v pořadí, kde můžeš spustit své kotvy. Celkově se zde můžeš těšit na pět vystoupení od řady skvělých djs. Dasha Fyah & Alžběta Kolečkářová, Dryman & Denoir, Mad4bass a Dubsteblog, který si dokonce střihne dvojvystoupení. Nejdříve v průběhu večera a posléze celou stage uzavřou. Posledním místem, které budeš v rámci party navštívit je House Disco Tent. Ten nalezneš přilepený na zahrádce. Zde se můžeš těšit na diskošku, jenž ti budou servírovat Ahz & Ultrafino, Disco Partysóns a Chuť Žít. Lístky bude možné zakoupit i na místě, takže doraž dřív a vyhni se tak frontám.
Takže dle mého skromného názoru by byla zásadní chyba, kdyby ses aspoň na chvíli nestavil s přáteli do Crossu, kde si budeš moci vychutnat nezapomenutelnou oslavu příchodu Nového Roku.

www.facebook.com/events/586697711747763

via Chombo