PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Návrat ke klasice

Publikováno 05.12.2018 Přečteno 264x

Po posledním trošku netradičním díle Volume Plus Invites, kde přivítal novozélandského hosta Treie, kterému sekundoval za mixem Houbass se nyní vracíme k osvědčenému model Matouš vs jeden host. A na co se tedy můžete těšit? Zahrají váš oblíbený track? A kdo je tajemný host? Nejdříve si však pojďme shrnout jak celý večer bude probíhat.

VOLUME PLUS INVITES
Jak jistě už všichni víte Volume Plus Invites v Crossu je zavedenou party, kde můžeme slyšet, jak nejnovější dnb tracky, tak i staré pecky, na které si už ani nepamatujete. Avšak, aby Matouš za pultem neumřel vyčerpáním, vždy si zve jednoho hosta, který ho za mixem vystřídá a pomůže vytvořit nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky. Těšit se můžete jak na samostatnou jízdu Matouše, nebo jeho hosta, tak i na nekompromisní 3 hodinový b2b set. Toť vše k akci samotné a nyní si pojďme představit hosta. Mladá krev drum and bassu, nadaný dj a promotér, kterého se v jeho slibně rozjeté kariéře rozhodně vyplatí sledovat, pan John Simon.JOHN SIMON
Hudbu miluje již od malička a proto nikoho nepřekvapí, že po začátcích na kontroleru, přechází na cd playery a své schopnosti zdokonaluje v djské škole Mustartedo. Posléze se objevuje v několika menších klubech, což ho utvrzuje v přesvědčení, že zvolil správnou cestu. Zakládá DBear records a začíná pořádat vlastní klubové noci mezi nimiž zmiňme například Neurocells či Dark Night. Od Johna čekej spíše temnější neurofunkový set prokládaný jump upem, plný energie a rychlých mixů. Takže, pojďme si udělat malý pátek již ve čtvrtek a doražte zapařit na tuhle vykutálenou akcičku a prošlapat kecky.

www.facebook.com/events/1965737530398370