PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Nový merch a výprodejové slevy 30%

Publikováno 08.04.2020

Karanténa začíná být už fakt dlouhá a každý z nás se doma snaží vymyslet nové způsoby, jak se zabavit. My trávíme většinu času pařením her, kouřením špeků, sledováním seriálů a přežírání se. Ovšem, aby to nebylo úplně monotonní, sem tam se i zavřeme do studia, nahráváme sety, skládáme hudbu, nebo pro vás ladíme nový merch a vymýšlíme další motivy na trika.

Kdo z vás už se nemůže dočkat až se sejde se svojí bandou, dá si vychlazený pivko a propaří celou noc na mejdanu? To asi my všichni, co? Každopádně, tohle šílenství bude ještě pár týdnů trvat a vy mezitím můžete sobě, nebo někomu blízkému udělat radost novým merchem z BassterdShopu. Tak mrkněte co pro vás máme a ťukejete na to, co se bude líbit.

BAG “DRUMBASSTERDS” BASIC
První “lehčí” verze bagu je ze 100% bavlny a hodí spíše na drobnosti typu: peněženka, klíče, cigarety, knížka, nebo telefon. Prostě klasický bag co nosí každý druhý.

Bag Basic Blue Bag Basic Yellow Bag Basic Pink

BAG “DRUMBASSTERDS” PRO
Druhá “težší” verze je ze 100% polyesteru, voděodolná a s robustními páskami. Hodí se jak na drobnosti, tak i težší věci jako laptop, lahváče, atd. Další výhodou je malá boční kapsička na osobnější věci. Ideální k vodě a vlastně kamkoliv!

Bag Pro Blue Bag Pro Yellow Bag Pro Pink

NOVÁ TRIKA A MOTIVY
U triček jsme si pro vás připravili 5 nových motivů, ze kterých si určitě každý z vás vybere! Jedná se o motivy: Drum And Bass, Like Dnb, Mdma, Redlining (hodilo by se mnoha djs) a Pimp. Ještě musíme podotknout, že u triček: Like Dnb, Mdma a Drum And Bass jsou použitá trička s jiným střihem, menší gramáží, ale pevnotí a kvalitou se rovnají zbytku našeho merche! Jsou velmi pohodlná a budou ideální na nadcházející teplé dny.

Drum And Bass Drum And Bass Ladies Like Dnb Like Dnb LadiesMdMa MdMa Ladies Redlining Pimp

DÁMSKÉ TÍLKO “ALL DAY, ALL NIGHT”
Po velké poptápce od slečen, jsme konečně vyrobili dámské tílko “All Day, All Night, Dnb Is My Life”. Je lehké, vzdušné a z velmi přijémného materíálu na dotek. Ideální na léto a jako doplněk pro každou DNBabe!

All Day, All Night, Dnb Is My Life All Day, All Night, Dnb Is My Life back

DRES “RAVER 174”
Pokud vás už nebaví mít na akci kompletně propocené triko, nebo s sebou nechcete tahat 5 náhradních kusů, tak dres “Raver 174” vás 100% zachrání. Z vlastní zkušenosti vám můžeme potvrdit, že na vás během chvíle uschne a díky jeho vysoké prodyšnostii a nižší gramáží ho ani neucítíte na těle! Jednoduše, budete stále fresh!

Dres Dres

VÝPRODEJOVÉ SLEVY 30%
Na závěr jsme pro vás připravili slevy 30% na vybraná trika, která po vyprodání už našem shopu nenaleznete. Slevili jsme z 350kč, na 250kč a jedná se o motivy: Factory, Weed, Basic, Mondays, DJing a Single, Taken, Dnb. Tak berte, dokud jsou!

Factory Factory Factory
Weed Weed Weed
Basic Basic Basic
Mondays Mondays Ladies DJingDJing Ladies Single, Taken, Dnb Single, Taken, Dnb Ladies

Těšíme se na vás všechny na mejdanu ! ! !

Vaše Drumbassterds crew

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama