PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Pátek ťuká na dveře

Publikováno 07.08.2019

Festivalová sezóna je v plném proudu, ale rozhodně od nás nečekejte žádnou pauzu. Hned v pátek se dva naši zástupci představí na domácí půdě v pražském Crossu a to na mejdanu Dnb Fire.

Co vás na Dnb Fire vlastně čeká? Na horní stage tě čeká to nejlepší v rytmu 174 bpm a dole si zase naopak přijdou na své fanoušci techno a house music. Začínat se bude od 21 hodiny a pojede se až do ranních hodin. No a jestli si momentálně lehce švorc a nechce se ti útrácet za vstup, máme pro tebe dobrou zprávu. Do 22:00 je vstup zdarma a poté jen za kilo, takže kdo dřív dorazí, ten i ušetří.

DRUM&BASS STAGE
Nyní k tomu hlavnímu, kdo všechno se na akci téhle akcičce představí? Z naší crew dnes uslyšíte Volume Plus, který tě dostane do bezvědomí svými triple dropy, hbitou rychlostí a dokonalou přesností.Těšit se můžete na nejnovější tracky od mainstreamu, přes neurofunk až po staré klasiky, které míchá dohromady s lehkostí sobě vlastní. Druhým, kdo bude reprezentovat naši crew, je žižkovský bard Skáčko, který se na dnb scéně úspěšně pohybuje téměř 10 let. Dostane tě do nirvány svými technicky přesnými mixy a prvotřídní selekcí, která ti nedovolí si ani odskočit na bar pro další drink, takže doporučuji se předem zásobovat.

Kromě Drumbasstards se můžeš těšit na dravé mladí, které budou zastupovat kluci z DBear records, John Simon a jeho kolega Beast:Mode, kterým se i přes kratší dobu svého působění povedlo dostat do povědomí fanoušků a to jak svými sety, tak i pořádáním vlastních akcí. Teď se podíváme i na Moravu odkud pochazí poslední dva djs. Prvním je Animal, člen Bassound, který spíše zabředává do temnějších poloh dnb jako je neurofunk, techstep, či deep. Druhým djem z východní části republiky, avšak nyní přesídleným do Prahy, je Void:Sec. Člen Mindicted crew hrající především neurofunk, deep nebo halftime vám naloží, co se do vás bude vejít.

HOUSE & TECHNO STAGE
Samozřejmě ani na spodní house & techno stage nesmíme zapomenout, takže koho uslyšíte tam? Jelikož Matouš aka Volume Plus je nezničitelný jako Chuck Norris, odehraje i rovný set, který by jste si neměli nechat ujít. Krom něho se představí rezident pražské Roxy Biodan, domácí Dr. Smeaghead a Skřítek.

Už máte veškeré info a teď nám chybí jen počkat do pátku, dorazit do Crossu a pořádně si užít mejdan. Vidíme se na akci.

www.facebook.com/events/459319231574803

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama