PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Pondělní Rychlovka s Chombo

Publikováno 03.09.2018 Přečteno 1815x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s nejčerstvějším členem naší crew, djem a znalcem piva, kterým je Chombo! Přeci jen už u nás nějaký pátek je a tak jsme se vám ho rozhodli trochu více představit!

CHOMBO
Radek je mladý začínající Dj z Prahy s láskou k drum&bassu. Začátky byly skoro stejné jako u všech. Díky kamarádům ze školy objevuje kouzlo zlomeného beatu a začíná navštěvovat své první akce. V několika následujících letech prošlape kecky na většině zlomených akcí v Praze. V roce 2017 poprvé stoupá za playery a zjišťuje, že hraní je skvělý relax. Postupem času se do toho více a více zažírá, až v roce 2018 vykrystalizuje rozhodnutí posunout se dál a postavit se za mix před lidmi.

01) Jak si přišel ke své DJské přezdívce? Proč / podle čeho sis vybral svůj DJ nick?
Jednou jsme s přáteli seděli v restauračním zařízení a po pár pivech se začako řešit, že nemám dj nick. No a jelikož moje přezdívka je Rakeťak a tu jsem nechtěl použít, tak se přišlo na Chomba, což znamená v čičevštině Rakeťak (díky kluci). Takže přezdívku jsem si nechal, akorát jí mám v jiném jazyce.

02) Cross, Storm, nebo?
Oba jsou super kluby se skvělými lidmi. A kdybych si měl vybrat je mi to jedno, jsem rád když si můžu zahrát kdekoliv.

03) Klub, nebo open-air?
Tak zatím jsem hrál většinou v klubu a jenom jednou na open airu. Každý má něco do sebe, ale stejně jak u minulé otázky, je jedno kde hlavně, že si můžu zahrát.

04) Tisíc tracků za minutu, nebo?
Podle toho v kolik se hraje, ze začátků pozvolněji a s přibývajícím časem klidně zrychlit.

05) Tvých aktuální top 5?
Tantrum Desire - Higher
Hizzleguy - Cold As Ice
Muzzy - Spectrum
A-Cray - Do It
Micheal Jackson - Beat It (Camo & Krooked bootleg)
+ mnoho dalších

06) b2b, nebo samostatná jízda?
Asi spíš zatím sám. Vyhovujeme když si jedu podle sebe.

07) MC, nebo zahodit mikrofón?
Spíš zahodit, ale existujou vyjímky, kde dokážu ocenit i MCho. Nádherný příklad je Lifesize, který mě neskutečně baví a nebo Daxta.

08) Tvůj oblíbený český a zahraniční producent / dj?
Z českých bych řekl R-Flyera či Ripple (Spill a Pmdr) ty mají mega potenciál. A ještě nesmím zapomenout na svého dvojníka Houbasse. Ze zahraničních asi Kámo a Krokety, Thé Prototypes, Ed Sólo, Deekline, Tantrum Desire a starý věci od Metrika.

09) Na čem v současnosti pracuješ?
Aby mě nevyrazili z vejšky, protože to už by s mamkou asi definitivně švihlo. No a jinak nějaký brigádky + Matoušovi (Volume Plus) dělám runnera když hraje mimo Prahu.

10) Track, který Tě vždycky zvedne ze židle?
Tantrum Desire - Reach

11) Na jakou párty bys poslal svého největšího nepřítele?
Kašlat na nepřátele, ale kdybych ho chtěl asi fakt nasrat tak do Retra (k mé smůle by se mu to určitě líbilo).

12) Pivo, nebo panáky?
Klidně sirup na kašel, hlavně, že to má voltáž. Jinak spíš nějakou dobrou IPU, ale nepohrdu ničím.

13) Prsa, nebo zadek?
Inteligence!!! S pořádným vrškem.

14) Vzpomínky na první pořádnou párty?
No začátky byly ještě ve starém Matrixu a kousek nad ním ve Visitoru, kde jsem byl na kámošovi (HDS). Tenkrát to tam ještě mastil z vinylu a to byly pokud se nepletu začátky.

15) Čím se bavíš ve volném čase?
Kámoši mi asi seberou nejvíc času a jsem za to rád. Jinak hraji malý fotbal a futsal + rozhodně miluji dobré čtení (teď mám rozečtený Nazí a mrtví, což vřele doporučuji). A jinak mám rád historii, takže věci spojené s minulostí.

Díky moc za odpovědi, ať se ti daří a ve středu se vidíme na mejdanu ve Stormu. Doufáme že se vám Pondělní Rychlovka s Chombo líbila a budeme rádi když ho podpoříte ZDE, na jeho facebooku.