PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Pondělní Rychlovka s Cockroach

Publikováno 18.06.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s oblíbeným slovenským DJem a členem Drumatch crew, Cockroach!

COCKROACH
Tento 23 letý neurofunkový nadšenec z Dolného Kubína, momentálně žijící v Praze, se za playery postavil začátkem roku 2015 a čtyři měsíce na to, už hrál na první party. Po vyhrání několika djs contestů jako BASS 100 s Bad Company, Memtrix, YMB a Sinister Souls nebo Eatbrain night Slovakia, se ho rozhodla pod svá temná křídla přibrat Drumatch crew. Podařilo se mu umístit v top 10 v jeho doposaď největším contestu, celosvětový Eatbrain contest v Budapešti, organizovaný tímto labelem ve spolupráci s Bladerunnerz. Největší převrat v jeho DJ kariéře nastal když dostal nabídku stát se jedním z rezidentů Methlab SK. V CZ/SK Drum and Bass awards 2017 se umístil na 3. místě v anketě nejlepší CZ/SK DJ. Cockroach se mimo jiné podílí i na organizaci pravidelné party v jeho domovském městě – Toxicbass.

01) Jak si přišel ke své DJské přezdívce? Proč / podle čeho sis vybral svůj DJ nick?
Volám sa priezviskom Šváby. Na strednej som bol celkom lenivy a na konci roka mi profesor povedal - now I know why you are called cockroach ! a tam to cele vzniklo :)

02) Cross, Storm, nebo?
Mám rád oba, no moja srdcovka bola Elemtent music club ( Rave club ), momentálne je už rušený.

03) Klub, nebo open-air?
Obe majú svoje čaro a nedokážem si vybrať.

04) Tisíc tracků za minutu, nebo žádný spěch?
Nezáleží na počte trackov, ale či má set hlavu a pätu. A samozrejme záleží od okolností ako je set time a od evnetu samotného. Počul som sety, kde nebolo vela trackov a boli aj tak neskutočné, taktiež som počul sety s milion trackmi a boli to tiež bomby, čiže to naozaj záleží.

05) Tvých aktuální top 5?
Liveon - She saw me (na toto si počkajte uleti vam dekel :D )
Merikan - Phase lock
Disphonia ft. Kryptomedic - Back to the old school
Annix - Axshun (Neonlight remix)
Redpill - Fonky

06) b2b, nebo samostatná jízda?
Nemám problém zahrať si b2b s hocikým, mal som obdobie kedy som inak ani nehral, no momentálne preferujem hrať sám, ale zase niekedy sa naskytne možnosť, ktorá sa proste neodmieta !

07) MC, nebo zahodit mikrofón?
MC, zahod mikrofon :D Mám rad MCs v trackoch nie MCs na miku, je ich naozaj málo, ktorý vedia, čo robia.08) Tvůj oblíbený český a zahraniční producent / dj?
Rozhodne Merikan a z domácich A-Cray :)

09) Na čem v současnosti pracuješ?
Chcel by som začat s produkciou, ale je ťažšie donútiť sa makať ako bolo donútiť sa učiť do školy. Prokrastinácia fakt existuje.

10) Track, který Tě vždycky zvedne ze židle?
Hocijaký filthy jump up. Hneď vstávam a odchádzam.

11) Na jakou párty bys poslal svého největšího nepřítele?
Nerád ukazujem prstom.

12) Pivo, nebo panáky?
Panáky s pivom.

13) Prsa, nebo zadek?
Prsa zadek všetko :D ale ak si mám vybrať, tak zadok.

14) Vzpomínky na první pořádnou párty?
Na tú spomienky nie su.

15) Čím se bavíš ve volném čase?
Varím, občas xbox a prevažne pozerám filmy a seriály. 

Díky moc za odpovědi, ať se Ti daří a snad se brzy uvidíme na nějaké party. Doufáme že se vám Pondělní Rychlovka s Cockroachem líbila a budeme rádi když ho podpoříte ZDE na jeho facebooku.