PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Pondělní Rychlovka s Corborat

Publikováno 05.02.2018 Přečteno 822x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s dubstepovým producentem a djem, Corborat!

CORBORAT
Corborat vlastním jménem Hubert Vojtěch je český producent, Dj a promotér působící v klubu Cross. V současnosti vede projekt: Undead Nation, dříve Zombie Syndicate. Spolupracuje s italským projektem Rollherz a tamní scénou, zároveň do Itálie jezdí i hrát a zve Dje z tamních událostí na své projekty. Zahrál si po boku jmen: Pixie, Smack, Volume Plus, Feela, Houbass, Pmdr, Mouzl, Stux, NoCure, Freezer, Mastocrew, Magenta, Furious Freaks a dalších. Znát ho můžete také z každoročně pořádaného severočeského festivalu Drumbassy (dřive Oleško Drumybassy Festival).

01) Podle čeho sis vybral svùj DJ nick?
Jednou jsem byl u svého kamaráda a zkoušeli jsme nějaké tvoření v Fl Studiu, no a přemýšleli jsme jak bychom se jmenovali, tudíž CORBORAT měl být původně project. No a po dlouhém bádání jsme došli k názvu. CORBORAT. Kamarád měl tenkrát první velkou lásku tak spíše se věnoval jí a já muzice.

02) Cross, Storm, nebo?
Určitě Cross, vůči Stormu bych ho ani nesrovnával, protože Cross je nejenom club. Je zde i mnoho jiných programů co se týče umění. Od Divadla po FOODFESTIVALY. Storm plní čistě funkci clubu, zřídka jsem zahlédl nějaký dopolední program, workshopy atd.

03) Klub, nebo open-air?
Léto – open airy, zima – cluby, to je jasný !

04) Tisíc tracků za minutu, nebo žádný spěch?
No u Dubstepu nevím nevím, spěchat by se nemělo, radši pomalu a přesně.

05) Tvých aktuální top 5?
Midnight Tyrannosaurus – Brain Sludge
Trampa – Rocket Fuel
Riot Ten – Rail Breaker
Megalodon x Midnight Tyrannosaurus – Jurassic
Salmo – Killer Game

06) b2b, nebo samostatná jízda?
B2B hraju rád, ale i tak rád hraju single.

07) MC, nebo zahodit mikrofón?
To je hrozně komplikované, asi jak kdo. I tak dokážou přinést kouzlo a feeling na party.08) Tvůj oblíbený český a zahraniční producent / dj?
A-Cray, Symplex, Rido, Houbass, Spill a já :D (s nahdledem).

09) Na čem právě pracuješ?
Právě makám na svém druhém EP (Undead Commander) + se učím doladit svojí tvorbu (sidechainy, subbassy a další prvky, které mi momentálně v produkci chybí). Nikdy nejsem spokojen s tím co vydám. Na pytel je, že kdybych nebyl lenoch už dávno mám větší skills.

10) Track, který Tě vždycky zvedne ze židle?
Hahahah, tak to bude Phiso – Joatro (MANTIS BOOTLEG).

11) Na jakou párty bys poslal svého největšího nepřítele?
Ja nemám moc nepřátele, a zvát na párty nepřítele, nevím nevím, myslím si, že pozvat někoho kdo je pozitivní je lepší.

12) Pivo, nebo panáky?
Nepiju.

13) Prsa, nebo zadek?
Palec.

14) Vzpomínky na první pořádnou párty?
Megalodon v Crossu, to byla moje první velká party. Potom Funtcase na DROPTHATU to byl šílenej odvar, který na mě zanechal společenské problémy. :D

15) Čím se bavíš ve volném čase?
Momentálně chodím do školy a studuji, takže je jasné, že můj den je z části v sedě a za lavicí. Jinak jsem stále furt se svou milovanou přítelkyní a žijem spolu.

Díky moc za odpovědi, ať se ti daří a brzy se vidíme na mejdanu :) Doufáme že se vám Pondělní Rychlovka líbila a vy podpořte ZDE na jejich facebooku.