PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Pondělní Rychlovka s Lifesize Mc

Publikováno 26.11.2018 Přečteno 354x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme se rozhodli rozdat si to s někým z naší crew a po náročném rozhodování si nakonec černého Petra vytáhl, Lifesize Mc!

LIFESIZE MC
Vlastním jménem Giles Refoy je profesionální mc a vokalista s více než 12ti letou praxí, původem z Velké Britanie, momentálně žijící v Praze. Kromě toho, že je Giles součástí Drumbassterds crew, působí také v českém labelu Empire Recording, kde má na starost Booking Agency. Jeho live performance můžete slyšet na parties v Čr i po celé Evropě, ale také v mnoha trackách od předních světových dnb producentů. Za svoji kariéru dělal support na majku jménům jako State of Mind, A.M.C. Danny Byrd, Teddy Killerz, Tantrum Desire, L Plus lnsideinfo, Nicky Black Market, Dozza & Locussed, Tobax, TR Tactics, Sinister Souls, The Prophecy a mnoho dalších.

01) Jak si přišel ke své MC přezdívce? Proč / podle čeho sis vybrala svůj MC nick? 
Svůj nick jsem si vybral protože jsem přesně to co říká, Lifesize (v češtině by se to dalo přeložit jako životní síla), ani né velký, ani ne malý. Žádná arogance nebo myšlenka že jsem vetší nebo lepší než kdokoli jiný. To co vidíš je to co dostaneš, mě :)

02) Cross, Storm, nebo?
Cross.

03) Klub, nebo open-air?
Let It Roll.

04) Tisíc tracků za minutu, nebo žádný spěch?
Jako MC ocením když DJ nemíchá tak rychle, dává mi to tak více prostoru. Miluju když jsou DJs nápaditý a přijdou s nečím novým, například namixovat rockový track a do nájezdu.

05) Tvých aktuální top 5?
State of Mind - Mr Cover Up
Ed Rush & Optical ft. Rhyme Time - Why
Roni Size - Brown Paper Bag
Goldie - Inner City Life
Wilkinson - Afterglow

06) Vystupuješ jako MC radši sám nebo s více MCs?
Sám.

07) Máš rád MCs?
Jasně! Sám jsem Mc. Jen je pro mě důležitý, stejně jako pro ravera, vědět kdy během setu mluvit a kdy být sticha. Úkolem MCs je doplňovat DJe a hajpovat lidi, ne pokazit set a znepříjemnit lidem party.08) Tvůj oblíbený český nebo zahraniční producent / dj?
Producent - Mefjus
DJ - AMC

09) Na čem v současnosti pracuješ?
Pracuji na několika singlech, mém vlastním DnB EP, Hip Hop albu a na novém projektu s živou kapelou.

10) Track, který tě vždycky zvedne ze židle?
Champion Sound - I am an old school raver.

11) Na jakou párty by jste poslali svého největšího nepřítele?
Nemám žádné nepřátele.

12) Pivo, nebo panáky?
Pivo.

13) Prsa, nebo zadek?
Prsa.

14) Vzpomínky na první pořádnou párty?
Bylo to v UK v Sanctuary v Milton Keynes, line up byl šílenej a byli tam 2 obrovské sklady.

15) Čím se bavíš ve volném čase?
Rád chodím po horách.

Díky moc za odpovědi, ať se ti daří a určitě se brzy vidíme. Doufáme že se vám Pondělní Rychlovka s Lifesize Mc líbila a budeme rádi když ho podpoříte ZDE, na jeho facebooku