PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Pondělní Rychlovka s Trei (NZ)

Publikováno 23.04.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s novozelandským kiwim, který má zářezy na mnoha světových labelech a tím je producent a dj Trei!

TREI (NZ)
Trei aka Trevor Linnell je talentovaný dj a producent z Nového Zélandu, který se na scéně pohybuje přes 15 let a spolupracuje se světovými jmény mezi, které patří Pendulum, ShockOne, State of Mind a mnohé další. Díky tomu můžeme najít jeho releases na labelech, jako jsou: Viper, Technique, Shogun a mnoho dalších. Mezi známnější tracky které udělal, patří například šlapačka Empires a nebo bombice Seeds, která dosáhla 1.místo v prodeji na Beatportu!

01) Jak si přišel ke své DJské přezdivce? Proč / podle čeho sis vybral svůj DJ nick?
Pár kámošů mi tak dřív říkalo, potřeboval jsem nějaké jméno když jsem začal vystupovat a znělo to mnohem líp než "DJ TREV" :P

02) Máš oblíbenou zemi, klub, nebo festival, kde rád vystupuješ?
Vím, že to může znít jako když jste mi zaplatili, ale musím říct, že Čechy jsou pro mě jedno z naprosto nejoblíbenějších míst. Beats For Love v Ostravě mám ohormně rád, stejně tak samozřejmě Let It Roll a Cross Club.

03) Club nebo open-air?
Klub! Intimita klubu vážně vyjadřuje vibe který mě přivedl k týhle muzice. Můžeš se vážně propojit s náladou která je v místnosti.

04) Tisíc tracků za minutu, nebo žádný spěch?
Zase, od každýho trochu. Střídat příliš mnoho tracků příliš rychle a dlouhou dobu, je prostě jen nápor a někdy může fakt rychle unavit, ale určitě má po cestě svý místo. Nabitej set může bejt ještě nabitější, když dáš lidem prostor vydechnout a pak to na ně vybalíš, haha. Skladby který pro tebe něco znamenaj, ať už z jakýhokoliv důvodu, potřebujou svůj prostor aby vyjádřili svůj zamýšlený vibe.

05) b2b, nebo samostatná jízda?
Od každého trochu :) Miluju zamixovat si s někým jiným, ale mít možnost se vyjádřít a jít vlastní cestou je moje hnací síla.

06) MC, nebo zahodit mikrofón?
Miluju je! Když s Tebou spolupracují a pozorují/poslouchají kam směřuješ, můžou vážně set pozvednout a tebe to jako DJe vážně povzbudí, mít tohle spojení mezi lidmi a muzikou.

07) Co je zdroj Tvé inspirace? Máš nějaký svůj vzor?
Pořád jsem naprosto devadesátkovej rockovej/metalovej týpek. Pravidelně poslouchám lidi jak Deftones, Nine Inch Nails, Alice In Chains, Soundgarden, Tool, Shihad atd. Tahle síla a energie je něco co mě přitáhlo k hraní a psaní hudby, takže to je něco z čeho čerpám a snad díky tomu přispěju s něčím jiným.

08) Na čem v současnosti pracuješ?
Zrovna jsem dodělal pár dalších singlů pro Viper a dělám na pár společných projektech. Od naší letní festivalové sezóny tady na Novém Zélandu se snažím soustředit na psaní muziky a zdokonalování mýho soundu, aby bylo všechno super, takže se máte na co těšit.

09) Čím se bavíš ve volném čase?
Trávím čas s dcerami, opravuju dům a HLASITĚ džemuji na svou kytaru!

10) Vzpomínky na první pořádnou párty? 
Krom mejch krutopřísnejch 5. narozenin tehdá v osmdesátejch? První DnB párty která mě fakt chytla, takhle z paměti, byla k LP Ed Rush & Optical "The Creeps." Už takhle mě bavili věci který jsem měl naposlouchaný z LPček, jako Photek, Roni Size, Goldie, Plug apod. DJ scéna na NZ se ale vyšvihla kolem let 1999-2001 a to mě to posedlo.

11) Pivo, nebo panáky?
Piva a panáky!!

12) Prsa, nebo zadek?
Prsa i zadky.

Díky moc za odpovědi, ať se Ti daří a držíme palce se všemi tvými projekty :) Doufáme že se vám Pondělní Rychlovka s Treiem líbila a budeme rádi když Trevora podpoříte ZDE na jeho facebooku.