PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Pondělní Rychlovka se Standpoint

Publikováno 09.04.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s novým dvoučlenným projektem, Standpoint!

STANDPOINT
Bývalí promotéři momentální DJs a Producenti Holy a Cewo z Mostecké crew UNdead Army jsou zakladatelé a také jediní členové projektu Standpoint s Hraním začli postupně - dohromady se dali na přelomu 2009-2010. Nejdřív všechno začlo Djingem a promotérstvím. Cewo začal hrát na přelomu roku 2006 - 2007 a Holy na přelomu roku 2009- 2010 kdy se poznali. Začlo to různými "alter-egy" Shit crew, Happens přes Violent Divison až k UNdead ARmy a následně k projektu Standpoint (podrobnosti by byli nadlouho). Mixování a promotérství pokračovalo a s rokem 2013 se k tomu přidala i produkce. Momentálně je produkce na prvním místě. Ze začátku hráli převážně temější subžárny dnb a zaměření přetrvává dodnes i když méně, jelikož se chtějí zaměřit na všechny subžánry dnb bez rozdílu.

01) Jak jste přišli ke svému nicku / přezdivce? 
Chtěli jsme vybrat něco speciálního, jelikož jsme prošli už několika "alteregy". Říkali jsme si,až to přijde tak to přijde. A při jednom večerním cigárku mě osvítilo (Holy) říkám si "úhel pohledu"by bylo ideální. Protože jsme nechtěli být zaměřeni cíleně na 1 subžárn dnb, ale chtěli jsme něco neutrálního,proto idea úhlu pohledu. V AJ "the point of view" je moc slov a je to složitější na zapamatování. Trošku jsme si pohrali s AJ slovníkem, až jsme objevili slovíčko "STANDPOINT"

02) Cross, Storm, nebo?
Cloud v Litoměřicích se nám líbil asi nejvíce z klůbů, které jsme navštívili v ČR... no a pak určitě hned Cross a Storm.

03) Klub, nebo open-air?
Open air máme velice rádi, ale my radši temější klub.

04) Tisíc tracků za minutu, nebo žádný spěch?
Přijde na to.....Někdy je dobré mít svižný energický set, někdy pohodičku (záleží i na set-time), ale hlavně aby to dobře znělo.

05) Vašich aktuální top 5?
Ozma - Iron Hammer
Fragz, Merikan - Sharpshooter
Razlom - Drunk Funk
Fre4knc, NickBee - Recursive Function
Akov - Schnitzelklopfer

06) b2b, nebo samostatná jízda?
B2B.07) MC, nebo zahodit mikrofón?
MC, ale musí být opravdu dobrý. Vědět kdy přestat, kdy přidat atd ...

08) Váš oblíbený český a zahraniční producent / dj?
Za ČR A-Cray a zahraniční Akov (Oba známe osobně .. fajn týpci :))

09) Na čem v současnosti pracujete?
Na spoustě nových tracků a mixů :D

10) Track, který vás vždycky zvedne ze židle?
Audio & Future Signal - Furyen

11) Na jakou párty by jste poslail svého největšího nepřítele?
Na jakékoliv disco ? :D 

12) Pivo, nebo panáky?
Obojí.

13) Prsa, nebo zadek?
Jak kdy :D

14) Vzpomínky na první pořádnou párty?
Jedním slovem "KOTVA".

15) Čím se bavíš ve volném čase?
Produkce, produkce a zase produkce.

Díky moc za odpovědi, ať se vám daří a budeme se na vás těšit zase na nějakém mejdanu :) Doufáme že se vám Pondělní Rychlovka se Standpoint líbila a budeme rádi když kluky podpoříte ZDE na jejich facebooku.