PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

První ukázka z nového EP

Publikováno 04.05.2018

Šarmantní zástupce francouzské DnB školy, rodáci z Alkmaaru a nepřekonatelný anglický kulomet spojili své síly na novém tracku Take Control, který Vám přináší to nejlepší z temného neurofunkového zvuku.

Abychom tě dále nenapínali, jedná se o spolupráci Bobbyho, mladého a velmi nadaného DJ odkojeného Eiffelovou věží, který vyznává především temnější tóny DNB, avšak nebojí se zabrousit ani do odlišnějšího zvuku. Tohoto Pařížského rodáka jste nedávno mohli slyšet na party SNDNB (Spojuje nás DNB) v pražském klubu Cross, kde vystoupil jako jeden ze dvou hlavních headlinerů (spolu s ním zde byl i Akov).

Dalšími, kdo se na této kolaboraci podíleli jsou Mind Theory. Duo pocházející z holandského Alkmaaru tíhne především také k neurofunku, ale v jejich tvorbě nalezneme i crossbread.

Posledním do party je notoricky známý zástupce Drumbassterds crew, Lifesize MC, jenž doplnil tento collab o svůj nezaměnitelný hlas. Čekej rýmy rychlejší než Usain Bolt, protože přesně takhle to Giles má rád.


Tento přehnaný banger vychází na českém labelu Empire Recordings. Od dnešního dne je track dostupný ZDE, na Beatportu a od 18.5 na ostatních internetových obchodech. Takže podpoř tuto skvělou spolupráci a checkuj, sdílej a supportuj na parties!