PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Rakouská invaze na Double Trouble

Publikováno 17.09.2018

Poslední dozvuky festivalové sezóny se s námi loučí v dáli, stejně tak jako sluneční dny a proto by bylo dobré otevřít kvalitně klubovou zimu s tou nejlepší porcí drum and bassu v legendárním pražském klubu Cross. Naše partička společně s Liqudní crew si pro vás připravili další edici klubovky Double Trouble, jenž se odehraje již tuto sobotu 22.9. a přivítá několik zahraničních hostů plus velmi kvalitní support.

Horní stage bude mít, jako obvykle na starost naše crew a rozhodně bude o co stát, protože pozvaní přijal všestranný rakouský talent Dorian, jehož tracky jsme mohli slyšet na takových labelech, jako je Viper či New Playaz. Nečekej jenom jeden vyhraněný styl, ale spíše jízdu napříč žánry. Tento fenomén se projevuje i v jeho vlastní produkci, kde nalezneme vše od tvrdších tracku přes jump up až po liquidové věci, což se projeví i v jeho setu, jenž tě rozhodně zvedne ze židle a donutí tě vystartovat na stage rychleji než formule při začátku závodu.

No a kdo, že podpoří našeho headlinera při tomto řádění? Začněme jedním ze zakladatelů naši crew, dj, jehož poznáš díky jeho double dropům, rychlosti mixu a selekcí v níž si každý najde svůj šálek čaje. Jistě jste již uhádli, že se zde nebavíme o nikom jiném, než-li o Matoušovi aka Volume Plus, který tě zavalí nekompromisní náloží toho nejnovějšího dnb. Pokud však máš radši temnější tóny dnb neváhej a oprať svojí pozornost k dalšímu zástupci naši crew. Mnichovohradišťský producent Houbass ti naservíruje neurofunk v té nejčistší podobě. Svojí produkci prokládá tracky od světových jmen, což je kombinace, jenž odolá málokdo. Dalším představovaným je dj a producent R-Flyer. U Filipa nenajdeme pouze jeden žánr, který preferuje. Proto v jeho setech můžeš nalézt stopy všech myslitelných stylu. Od jump-upu přes neurofunk po mainstream či liquid. Zároveň od něj můžeš čekat nějaké novinky z jeho vlastní dílničky, které snad již brzy vyjdou oficiálně. Posledním představovaným za naší crew je náš nejnovější přírůstek Chombo. Mladý začínající dj z Prahy v jehož setech najdeš vše od starých vypalovaček až po nejnovější sound. U Radka nenajdete jeden vyhraněný žánr a proto se každý z vás může nalézt to, co ho bude bavit. Prvním z hostů komu se podíváme na zoubek je rodák z Mohelnice, člen Bassound crew Deltaphoenix, který preferuje ukrutně rychlé mixy, jenž ti nedají ani vteřinu na oddech. V jeho setech můžeš slyšet převážně neurofunk. Jako další hosté se představí chlapci z Ostravy C.phone a Limitedd. Vy je však znáte spíše pod jménem No Money. Chlapci jsou již stálicí na drum and bassové scéně, kde se jim podařilo několikrát vyhrát české awards v kategorii Producent roku. Od chlapců můžete čekat dancefloory, neura či nějaké ty techstepy a především různorodý set. Spolu s chlapci dorazí z Ostravy dj Elvis, který vystupuje jako rezident v klubu Fabric. Posledním koho si představíme je dvojička, která pravidelně rozjíždí celou noc a bez níž by to skoro již nebyl Double. Ozy a Ludkey si pro vás připraví rozhodně dobrou porci muziky.

Na dolní stage si pražská Liquid DnB Crew pozvala hned dva hosty, jimiž jsou Dave Owen z USA a Jay Rome z Rakouska. Hudebně oba působí už pěknou řádku let a jsou velcí srdcaři na poli světové scény nejen svou aktivitou, ale i jako velmi pozitivní a přátelští lidé, které prostě člověk vždycky moc rád vidí. Dave Owen dnes neodmyslitelně patří ke špičce a jeho vystoupení by se dali popsat příjemnou atmoškou s trochou toho amerického hip hopu říznutou i nějakým tím peprnějším beatem. Jeho úspěchy jsou korunovány tracky na vydavatelstvích, jako jsou Metalheadz, Good Looking, Fokuz či Liquid V. Jay Rome je pro změnu milovník soulful a jazz drum and bass tracků, které mají úžasný drive. Jay stojí za známým labelem Blu Saphir. Ten se vyznačuje řadou kvalitních undergroundových indie zlomených tracků napříč světovým producentským spektrem. Jako další přijali pozvání kluci z Mysločovického uskupení Myslo Crue za jejímž názvem se skrývá dvojice DJs, kteří si říkají Brave a Jukin. Tito dva taky rádi převážně soulful a jazz proto krásně zapadnou do celkového portfolia naší stage. No a samozřejmě nebudou chybět ani zástupci pořadatelské Liquid crew ve složení Blofeld, Runky, SHFT a Stanjah.

Takže tuto sobotu nebuď doma a doraž nás podpořit na tuhle vykutálenou akcičku!!!

www.facebook.com/events/2209256655754495