PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Ruský virtuos a tulipánový král navštíví květnový Double Trouble v Crossu

Publikováno 01.05.2018

Co na tom, že jarní počasí láká spíše k posedávání venku, přes noc totiž zima ještě lehce vystrkuje růžky, a tak není nic lepšího, než 4.5. vyrazit při západu slunce ze zahrádky hezky do tepla klubu, kde tě čeká pečlivě seskládaný program vysokého standardu, který si pořadatelé této oblíbené klubovky drží od samého vzniku.

DRUM&BASS STAGE
Drumbassterdí horní stage věnovaná převážně tvrdým beatům a mainstreamovějšímu zvuku bude v květnu hostit ruského producenta Rusty K. Ten se pohybuje na drum and bassové scéně již bezmála 10 let. Jeho smysl pro detail v kombinaci s takřka bezmeznou zvukovou fantazií okamžitě ohromil nejednoho nadšence zlámanin. Kombinací úžasného ruského virtuózního talentu pro zvukový design a vyprávění příběhu si získal přízeň světové neurofunkové komunity a podporu producentů od Audia, Aepha, Billaina až po Joe Forda, Memtrixe, Neonlighta a Zardonica. Před dvěma lety založil se švýcarským producentem Overtechem producentský tandem s názvem Magnetude. Jejich tracky vychází na světových labelech jako RAM Records, Eatbrain, Renegade Hardware. Speciálním hostem nahoře bude nizozemský Distune. Od slovenských braťa přifrčí Numa Be, zástupce Basement crew. A teď se podíváme na zoubek čekým DJs. Z jihu republiky přijede Dirty Boy obhajující barvy Soundpolis crew, z Frýdku Místku dovalí Gifi G, za Drum Therapy si přijedou zahrát Raptor a MC Corey. Tradiční otvíračku už mají v malíku Ozy & Lu.D.Key.  Celý line up pak doplní kluci z Drumbassterds ve složení Volume Plus, Houbass, Skáčko, R-Flyer a Lifesize MC.

LIQUID & DEEP STAGE
Je tomu už léta zvykem, že spodní prostor patří pražské LiquidDnBCrew. Jak lidové pořekadlo traduje, máj, lásky čas proto není od věci ještě jedou stvrdit pěkně ve stylu to své prvomájové políbení o pár dní později pod rzí rozkvetlou designovou výzdobou clubu Cross se svou spřízněnou duší a to vše v rytmu těch nejvíc romantických vibes, které zlomený žánr nabízí. K dokonalosti nadcházející atmošky pátečního večera snad chybí už jen flaška kvalitního sektu a ranní happy end. Jako hlavní host se nyní představí vycházející hvězda holandské drumandbassové scény, Edlan. Ten se blýskl svými releasy na značce Fokuz Recordings, kde překvapil skladbami, jenž jsou plné srdceryvných melodií a procítěných atmosfér občas až lehce zavánějící určitou melancholií. V současné době také vydává na fanoušky velmi oblíbené značce Liquicity, což znamená jen jedinou věc, a to, že tento mladík míří se svou tvorbou hodně vysoko a myslí to vážně. Jako další se zde představí tuzemský producent Zeal, který vystupuje pod hlavičkou projektu Dreamworkers. Původně dvoučlenný projekt dnes už zastupuje pouze Zeal, na kreativitě a nápaditosti jeho produkce to však nic neubralo. Zářezy na značkách Influenza Media, Celsius Recordings nebo DNBB Recordings hovoří za vše. Třetím hostem pak bude mladý talent, který se za dobu svého poměrně krátkého působení na scéně vyšvihl hodně vysoko, a nyní jej můžete vídávat hrát pod rakouským labelem Blu Saphir Records. Tento mladík si říká Fourstepper, a ještě do nedávna ho většina z vás znala pod pseudonymem Roop. Samozřejmě také nebudou chybět ani zástupci Liquidní krů se svou nadílkou líbivých melodií a pozitivních vibrací, které pro vás nyní přichystají Runky, Blofeld, Fallen Gemini, Theya a Stanjah.

Vstupné bude klasicky 100czk do 22:00 a poté 150czk. Tak čau v pátek v klubu!

www.facebook.com/events/1562190257161579