PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Vítáme nového člena naší crew - R-Flyer

Publikováno 13.09.2017 Přečteno 1118x

Ani u nás se dveře netrhnou a tak se po roce rozrůstáme o dalšího Bassterda! S velkou radostí vám oznamujeme, že jsme do naší crew přijali nového člena, kterým je nadaný dj a producent, R-Flyer.

R-FLYER
Filip začínal jako bubeník v jihočeské kapele a poté co ji opustil, začal se více zajímat o DJing a produkci drum&bassu, který ho uchvátil už kdysi dávno. Z počátku ho bavil spíše melodický dnb, ale postupem času proniká i do tajů neurofunku, u kterého nakonec zůstal. V jeho mixech zazní převážně neuro, které rád prokládá mainstreamem a jump upem.

V roce 2013 se poprvé postavil před publikum a to v českobudějovickém klubu Velbloud. Od té doby si zahrál na mnoha akcích po celém česku. Svoji produkci se aktivně věnuje už tři roky a díky své píli mu vyšlo nejedno EPčko na labelech jako jsou Raving Panda Records, True Bass Recordings, Liquid Brilliants ci DNBB Recordings.

Dále pořádá pravidelné dnb noci v českobudějovickém klubu Komiks a nyní je nově členem naší crew! A aby jste věděli jak Filip tvoří, poslechni jeho tracky či tento zbrusu nový set, nahraný v našem BassterdStudiu!

Vítej mezi námi kámo a my se těšíme na všechny mejdany a projekty co společně spácháme! No a vy můžete pro začátek podpořit R-Flyera ZDE na jeho fb a vy se připravte že o něm ještě uslyšíte!