PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Volume Plus - Highlight

Publikováno 11.03.2018

Snad každý drum&bass fanoušek, má svůj nejoblíbenější track a je vždy rád, když zazní v setu dje. Co když ale necháme celý tracklist vybrat vámi, fanoušky? Hromada vašich oblíbených tracků co milujete, v jedinečném setu! Volume Plus vám k tomu dává právě teď možnost. To je Highlight!

HIGHLIGHT
Tento zbrusu nový projekt a myšlenka zapojit své fanoušky ještě víc do dění tím, že se jim nechá volná ruka při výběru tracků, úplně nového setu, přinese Matoušovi mnoho radosti, ale i spoustu práce. Určitě nebude jednoduché společně najít vašich šedesát nejlepších tracků a posléze z nich vytvořit set, který by bavil většinu z vás, kteří k němu sami přispějete. Proto nám k výběru poslouží jednoduchá anketa ve skupině "Volume Plus", do které se stačí přidat a hned můžeš hlasovat pro libovolné tracky, nebo sám přidat další. Každý člen skupiny bude mít neomezený počet hlasů, proto vás prosíme, volte s rozvahou. Prvních šedesát tracků, s nejvíce hlasy, se nakonec dostane do konečného setu. Anketa ZDE!

Samozřejmě, aby v tom nebyl bordel, je tu i pár pravidel. Matouš si bude moct anketu koordinovat a to tak, aby neobsahovala více stejných tracků, spamů, srandiček či ostatní hlouposti. V případě, že budou nominované tracky z předešlých ShowTime setů, má také možnost je neuznat, protože hrát znova, co už bylo hráno, by byla přeci jen trochu škoda. Po ukončení ankety bude mít Matouš měsíc na přípravu tracklistu a následné nahrání video setu!

Chápeš hlavní myšlenku tohoto společného, ďábelského plánu? Půjde zde především o změnu úhlu pohledu na typický set, kdy dj hraje pouze svou selekci. V tomto setu je právě selekce jen a jen na Tobě a ostaních fanoušcích! Highlight, aneb zvýrazni co máš rád!
Volume Plus

Zapátrej v paměti, vyber své perly a hlasuj! Protože právě díky Tobě a všem ostaním dnbláznům co do toho navezeš, to bude mít smysl!

VOLUME PLUS SKUPINA + ANKETA ZDE