PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Volume Plus & Houbass Live @ Beats For Love 2019

Publikováno 15.07.2019

Je to tady. Pořádně nadupaný set, který spolu vytvořili Volume Plus a Houbass. Premiéru si chlapci odbili na ostravském Beats for Love a aby toho nebylo málo všechno zdokumentovali pro budoucí generace. No a jak to všechno tedy probíhalo si povíme níže.


Pamatuje si jak Rocky v prvním díle trénoval aby porazil Apollo Creeda? Tvrdý trénink, rychlé střihy, záběr končící zatmívačkou, prostě klasická montáž! Jasně, stačí pár vteřin a ve filmu to pak vypadá jako měsíce. Tak přesně tohle Matouš s Ondrou neudělali. Scházeli se pravidelně, vybírali tracklist, do zblbnutí trénovali mixy, zkoušeli, nadávali u toho až se dobrali k výsledku, který rozhodně stojí za to. Někdo by si mohl myslet, že spojení těch dvou nebude fungovat, ale opak je pravdou. Chlapci si se setem vyhráli do nejmenších detailů a tvrdá příprava se vyplatila. Na Beats for Love to odsýpalo a za mě musím kluky pochválit za výběr tracklistu, který byl ideální na dřívější hodinu jejich vystoupení. Za zmínku stojí rozhodně i vizuální úprava setu. Kluci použili jednu pevnou kameru přímo před nimi ze které pochází většina záběru. Aby to však obzvláštnili, Matouš v postprodukci tento jeden záběr prostříhal dalšími videi, které mu poslali fanoušci. Nebylo jednoduché vše sladit dohromady, ale Volumák si s tím poradil dobře.

Kluci se při setu skvěle bavili a samozřejmě doufají, že jste se bavili minimálně stejně dobře jako oni. Na místě je velký dík za pozvaní na takový parádní festival, jako je Beats for Love a zároveň všem fanouškům, který vytvořili parádní atmosféru. No a teď se v klidu usaďte, zapněte bedny a vychutnejte si set v režii Volume Plus a Houbasse.

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama