PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Volume Plus Invites @ Cross, Praha - 27.02.2018

Publikováno 20.02.2018

Dámy a pánové, milovníci drumandbassu a fanoušci pražského klubu Cross, připravte se na další díl Volume Plus Invites! Po 5ti úspěšných mejdanech se můžete těšit na další nářez od Matouše a jeho hosta, kteří do vás posypou tracky celou noc!

Co je vůbec základní myšlenkou mejdanu Volume Plus Invites? Matouš si vždy pozve pouze jednoho hosta a ten se musí podrobit pořádné zkoušce. Jaké? Společně si odehrají celou noc jen ve dvou, takže čekejte divoké b2b, samostatnou jízdu každého zvlášť, ale hlavně kvalitně, s úsměvem a co nejdéle to půjde! No, řekněte sami, nezní to skvěle? První mejdany dokazují , že to nejen skvěle zní, ale že tomu i tak je! Další díl se uskuteční v úterý 27.února, od 21:00, vlezné bude jako vždy free a Matoušovi tentokrát přijdou na pomoc kluci Mustaffa & Sheriff!! Party boys a rezidenti Neurofunk never die! Rozhodně je, se na co těšit!

MUSTAFFA & SHERIFF
Dva nerozluční kamarádi, kteří spojili své síly před více než půl rokem. Jejich vášní je agresivní dropující neurofunk a jejich síla, je především ve spolupráci za mixem. Jsou to perfekcionisti na svou specifickou selekci tracků a největší blázni, kteří milují každou party, na kterou zavítají. Své sety prožívají společně s publikem, které svým uměním donutí k pořádnému moshpitu! Přes léto si je mohl za mixem zastihnout na Let it Rollu, Explorationu nebo taky na Darkshire!

Teď víte co vás čeká a nemine, a už se stačí jen připravit na kvalitní mixy, šílené dropy, různé subžánry d'n'b, rychlé tempo, ale především, noc plnou toho nejlepšího! Těšíme se na vás a na pořádný mejdan, kdy zase budeme šlapat až do ranních hodin!

www.facebook.com/events/108037723358532