PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Volume Plus Invites @ Cross, Praha - 28.09.2017

Publikováno 18.09.2017 Přečteno 795x

Dámy a pánové, milovníci drumandbassu a fanoušci klubu Cross, máme pro Vás jednu žhavou párty novinku! Po prvním úspěšným mejdanu "Volume Plus Invites", se můžete těšit na pravidelnou párty, která bude probíhat každý měsíc a jak již název napovídá Volumák to bude mít na starost!

A co že Vás čeká? Matouš aka Volume Plus, si vždy pozve jednoho hosta a podrobí ho pořádné zkoušce, kdy společně odehrají celou noc jen ve dvou. Divoké b2b, každý zvlášť ale hlavně.....stále kvalitně! Nezní to skvěle? A na koho, že se můžete těšit příště? Další díl tohoto mejdanu se uskuteční 28.září od 22:00, vstupné bude vždy free a na pomoc Matoušovi tentokrát přijde dj, producent a hlavně jeho parťák Houbass!

Ondra svému koníčku holduje už nějaký ten pátek, doma se věnuje především produkci své hudby a ve volném čase společně s kluky z Drumbassterds crew, plánuje mejdany a vše kolem! V poslední době si oblíbil jump up, ale staré tracky či tvrdý neurofunk u něj najdete také. Od kluků můžete čekat kvalitní mixy, různé subžánry d'n'b, šílené dropy, úderné tempo, ale především, noc plnou toho nejlepšího! Těšíme se na vás a na pořádný mejdan, kde produpeme společně boty!

www.facebook.com/events/302347823567697