PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Netradiční díl Volume Plus Invites přivítá Trei (NZ)

Publikováno 08.11.2018 Přečteno 321x

Volume Plus, Cross a jeden host. Ale kdeže. Matouš si pro vás na listopadovou edici Volume Plus Invites v pražském klubu Cross  připravil několik hodně velkých překvapení. A na co, že se tedy vlastně můžeme těšit? Bude to Matouš pálit rychleji než kulomet a zahraje zrovna tvůj oblíbený track? Poruší svůj formát s jedním hostem? Má pro nás ještě nečekané novinky? Co však zatím můžeme prozradit je to, že tahle akcička bude pořádná pecka!

VOLUME PLUS INVITES
Takže za prvé, vymažte vše, co víte o Invites z hlavy, protože tenhle díl bude jiný a pokud řeknu, že zároveň i nezapomenutelný vůbec nebudu přehánět. Vlastně, abych úplně nepálil mosty najdeme tu dvě spojující věci a to osobu djského virtuosa Volumáka a také tu porci nejkvalitnějšího dnb se starými peckami i nejnovějšími tracky, jenž tě zajisté nenechají sedět na baru, avšak donutí tě provětrat kecky. Teď se však dostáváme k tomu hlavnímu a to, že na Invites se můžete těšit ne na jednoho, ale rovnou na dva hosty, z nichž jeden k nám přiletí z opravdu velké dálky a to až z kraje, kde se natáčela kultovní triologie Pána Prstenů. Pokud jste v tomto popisu poznali Nový Zelend, váš odhad byl správný a nyní nám zbývá akorát odhalit jméno samotného interpreta, jímž není nikdo jiný než TREI. Druhý host sice nepochází z odlehlých krajin, avšak je to Basstard tělem i duší a proto se těš na vymazlený neurofunkový set od Houbasse.

TREI (NZ)
Není zvykem, aby na Invites vystoupil představitel zahraniční školy dnb, ovšem tento díl ti přinese opravdu velké jméno v Treiovi. Dj, který by byl ozdobou jakéhokoliv víkendového mejdanu ti předvede své umění, již při úterním párty. Trei se může pochlubit životopisem, jenž by mu, kde kdo mohl závidět. Zářezy na takových labelech, jako je Viper, Shogun či Technique není to co čím by se mohl prezentovat kdejaký producent. Stejně tak jako spolupráci se jmény jako Upbeats nebo State of Mind. Ale dost bylo vypisovaní všech úspěchů Treie, protože to by jsme tu mohli být až do zítra. Prostě čekej nabitý set napříč všemi žánry od světového dj, který nebude postrádat energii a ty na něm propaříš celou dobu. 

HOUBASS
Nemělo by se však zapomínat ani na druhého hosta, jímž bude Houbass. Mnichovohradišťský rodák jehož parketou jsou především temnější polohy drum and bassu, ti naservíruje neurofunk v jeho čísté a surové podobě. Ať už se bude jednat o jeho vlastní produkci či proflákle pecky, jeho setu nikdy nechybí ,,koule!" Tvrdý, přesný a zábavný. Toto je charakteristika, která Ondru vystihuje naprosto dokonale.

Co dodat více. Asi už jenom, že tuhle parádu by sis neměl nechat ujít, protože kdy jindy máš poslechnout takovou kvalitu uprostřed týdne. Odpověď je jediná. NIKDY!!

www.facebook.com/events/2248743962025376