PředchozíDalší

News

Publikováno 10.12.2020

Guess who's back, back again aka Double Trouble vstává z popela, jak bájný pták Fénix. Sice ne dalším mejdanem, na které si zatím musíme stále nechat zajít chuť, ale ve spolupráci s Crossem a DnB Portal je připraven stream na nedělní odpoledne. No a kdo tě čeká za mixem a jak to bude probíhat se dozvíš dále v tiskovce.

Publikováno 24.09.2020

Oba víkendové dny budou ve znamení mejdanu v Crossu a naše crew při tom nesmí chybět. V sobotu tě čeká další pokračování DNB Fire a v neděli si to hodíme versus sety z kluky z DBear crew. Takže který s mejdanu si zvolíš ty?

Publikováno 08.09.2020

Přesně tak, my se nikdy nevzdáme a i přes nepřízeň osudu, si v pátek užijeme další pokračovaní Double Trouble v Crossu. Sice trošičku pozměněný v důsledků opatření, ale hlavní je, že se akce uskuteční a ty si budeš moci užít party po celou noc. A jak tedy vše proběhne?

Publikováno 01.09.2020

Léto nám pomalu odchází, prázdniny končí, ale mejdany jsou tu s námi pořád. Nejbližším je už tento pátek DNB Fire v pražském klubu Cross, který ti nabídne kvalitní line-up, dvě stage a hlavně zábavu po celou noc. A kdo tě tedy celým večerem provede za mixem?

Publikováno 06.07.2020

Vše se nám vrací do normálu, ale co je pro nás nejdůležitější, už žádná večerka. Konečně si po několika měsíčním čekání můžeme užít party po 23. hodině a propařit se až k rannímu rozbřesku. No a kde jinde to usktečnit než tento pátek na pravidelné klubovce Double Trouble v Crossu.

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama