PředchozíDalší

News

Publikováno 08.11.2018

Volume Plus, Cross a jeden host. Ale kdeže. Matouš si pro vás na listopadovou edici Volume Plus Invites v pražském klubu Cross  připravil několik hodně velkých překvapení. A na co, že se tedy vlastně můžeme těšit? Bude to Matouš pálit rychleji než kulomet a zahraje zrovna tvůj oblíbený track? Poruší svůj formát s jedním hostem? Má pro nás ještě nečekané novinky? Co však zatím můžeme prozradit je to, že tahle akcička bude pořádná pecka!

Publikováno 05.11.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s naším slovenským bratrem, djem a spoluzakladatelem Basement crew, Numa Be!

Publikováno 04.11.2018

Jelikož prázdniny a celkově letní měsíce byly docela dost hektické, nedostávalo se na naše pravidelné reporty. Podzim však již začal úřadovat a proto by bylo záhodno obnovit naše souhrnné zprávy z Crew, protože se dělo, děje a bude dít spousta zajímavých věci.

Publikováno 31.10.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Středeční Rychlovka! Dnes bude trochu změna, místo dje si to rozdáme s provozním klubu Storm, kterým je Vladan.

Publikováno 28.10.2018

Každý rok ta samá ohraná písnička. Hudební ocenění jsou na nic, no jasně! Umění a tvořivost jsou velmi osobní záležitostí a každý je vnímá a vyjadřuje svým originálním a specifickým způsobem. Vkus každého člověka je totiž stejně jedinečný, jako otisk prstu.  Proto výsledky Drum & Bass Arena Awards občas nemusí přesně odrážet to, o čem jste hlasovali, nebo máte rádi.