PředchozíDalší

News

Publikováno 09.09.2018 Přečteno 1940x

Volume Plus, Cross a jen jeden host. Už jenom při napsání těchto pár slov vám jistě došlo "vo co go", aneb, je tu další díl oblíbené čtvrteční akce, Volume Plus Invites, v pražském Crossu! A na co, že se vlastně můžeme těšit? Bude to Matouš pálit rychleji než kulomet a zahraje zrovna tvůj oblíbený track? A kdo vlastně bude jeho další host při této party?

Publikováno 03.09.2018 Přečteno 1854x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s nejčerstvějším členem naší crew, djem a znalcem piva, kterým je Chombo! Přeci jen už u nás nějaký pátek je a tak jsme se vám ho rozhodli trochu více představit!

Publikováno 03.09.2018 Přečteno 1279x

Možná už jste si zvyklí, že jeden den v měsíci je v Crossu je vyhrazen pro akcičku jménem Drum&Bounce, kterou pořádáme více než 7 let. Naše crew vždy obsadí jednu stage a spolu s hosty ti servírujeme to nejlepší z drum&bassu. Na co tedy čekáš? Doraž s přáteli zapařit, či jenom v klídku posedět nad pivkem a užít si večer.

Publikováno 27.08.2018 Přečteno 2681x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s djem, členem slovenské Drumatch crew a promotérem Therapy Sessions Slovakia, kterým je Infectious!

Publikováno 26.08.2018 Přečteno 2438x

Léto máme spojené především s festivaly či open-airy, na kterých si užíváme teplého počasí. Ovšem pražský klub Storm nezahálý ani přes letní dny a připravil pro vás unikátní sérii nocí s názvem Free Dnb Kombat, jejíž finále proběhne již tuto sobotu.

Publikováno 21.08.2018 Přečteno 2690x

Sluníčko, pivko, pláž, voda a dobrá muzika kousek za Prahou. Kombinace, která tě rozhodně nenechá tvrdnout doma. A proto doraž, tento pátek do Beach Parku Mlékojedy užít si akcičku Bass Breeze s naši crew, hosty a dvojitou oslavou narozenin.