PředchozíDalší

News

Publikováno 21.08.2018 Přečteno 2622x

Sluníčko, pivko, pláž, voda a dobrá muzika kousek za Prahou. Kombinace, která tě rozhodně nenechá tvrdnout doma. A proto doraž, tento pátek do Beach Parku Mlékojedy užít si akcičku Bass Breeze s naši crew, hosty a dvojitou oslavou narozenin.

Publikováno 20.08.2018 Přečteno 2504x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s djem, členem Let It Roll crew a půlkou dua Deadly Viperz, kterým je Akira!

Publikováno 15.08.2018 Přečteno 1599x

Stejně tak, jak se zkracují dny a prodlužují noci i léto se blíží ke svému konci. Pro někoho to znamená návrat do školy, pro jiného nic, jelikož se stejnak pachtí v práci celé červenec i srpen. Takže proč si neužít ještě možnost kombinace tak lákavých věcí, jako je sluníčko, pivko a dobrá muzika. Celou tuto sestavu si do syta užiješ na víkendovém Pražském Drum&Bass Festivalu!

Publikováno 13.08.2018 Přečteno 1748x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s djem, promotérem a zakladatelem úspěšné slovenské crew Drumatch, kterým je Dekel!

Publikováno 09.08.2018 Přečteno 1028x

Počasí sice přímo vybízí k posezení někde u vody s venkovní produkcí, ovšem pokud se řadíte mezi fanoušky kvalitního drumandbassu, tak i v těchto horkých dnech by byl hřích nenavštívit pražský club Cross! Právě tam už tuto sobotu proběhne letní edice oblíbené klubovky Double Trouble a k tomu se bude jednat o 30.díl! A co jsme si tentokrát pro všechny dnblázny připravili? Nabitý line up, se zahraničními hosty a bohatým doprovodem. A pokud by vám přeci jen chybělo posezení venku, tak Cross je ideálním místem, kde skloubit venkovní chill s večerní klubovou party.

Publikováno 30.07.2018 Přečteno 1916x

Už se nám to kvapem blíží a již zítra odpalí další ročník festivalu Let it Roll. Třicet tisíc lidí z různých koutů světa obsadí Milovické letiště (ne jako Sověti v roce 1968) a budou si užívat jeden z nejúžasnějších dnb svátků na světě. Jelikož jsme i my toho součástí, tak vám přinášíme pár informací, kde a kdy zastihnete jednotlivé členy naší crew při tomto bláznivém řádění.