PředchozíDalší

News

Publikováno 31.10.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Středeční Rychlovka! Dnes bude trochu změna, místo dje si to rozdáme s provozním klubu Storm, kterým je Vladan.

Publikováno 28.10.2018

Každý rok ta samá ohraná písnička. Hudební ocenění jsou na nic, no jasně! Umění a tvořivost jsou velmi osobní záležitostí a každý je vnímá a vyjadřuje svým originálním a specifickým způsobem. Vkus každého člověka je totiž stejně jedinečný, jako otisk prstu.  Proto výsledky Drum & Bass Arena Awards občas nemusí přesně odrážet to, o čem jste hlasovali, nebo máte rádi.

Publikováno 24.10.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Středeční Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se členem Undead Nation crew, N:Snitch!

Publikováno 21.10.2018

Volume Plus, Cross a jen jeden host. Už jenom při napsání těchto pár slov vám jistě došlo "vo co go", aneb, je tu další díl oblíbené čtvrteční akce, Volume Plus Invites, v pražském Crossu! A na co, že se vlastně můžeme těšit? Bude to Matouš pálit rychleji než kulomet a zahraje zrovna tvůj oblíbený track? A kdo vlastně bude jeho další host při této party?

Publikováno 09.10.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc! Ovšem, občas si ten víkend lehce protáhneme a proto vám přinášíme Úterní Rychlovku! Dnes jsme si to rozdali s djem a zakladatelem mejdanů a crew Homicidal Rage, kterým je Mike Helper!

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama