PředchozíDalší

News

Publikováno 15.08.2018

Stejně tak, jak se zkracují dny a prodlužují noci i léto se blíží ke svému konci. Pro někoho to znamená návrat do školy, pro jiného nic, jelikož se stejnak pachtí v práci celé červenec i srpen. Takže proč si neužít ještě možnost kombinace tak lákavých věcí, jako je sluníčko, pivko a dobrá muzika. Celou tuto sestavu si do syta užiješ na víkendovém Pražském Drum&Bass Festivalu!

Publikováno 13.08.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s djem, promotérem a zakladatelem úspěšné slovenské crew Drumatch, kterým je Dekel!

Publikováno 09.08.2018

Počasí sice přímo vybízí k posezení někde u vody s venkovní produkcí, ovšem pokud se řadíte mezi fanoušky kvalitního drumandbassu, tak i v těchto horkých dnech by byl hřích nenavštívit pražský club Cross! Právě tam už tuto sobotu proběhne letní edice oblíbené klubovky Double Trouble a k tomu se bude jednat o 30.díl! A co jsme si tentokrát pro všechny dnblázny připravili? Nabitý line up, se zahraničními hosty a bohatým doprovodem. A pokud by vám přeci jen chybělo posezení venku, tak Cross je ideálním místem, kde skloubit venkovní chill s večerní klubovou party.

Publikováno 30.07.2018

Už se nám to kvapem blíží a již zítra odpalí další ročník festivalu Let it Roll. Třicet tisíc lidí z různých koutů světa obsadí Milovické letiště (ne jako Sověti v roce 1968) a budou si užívat jeden z nejúžasnějších dnb svátků na světě. Jelikož jsme i my toho součástí, tak vám přinášíme pár informací, kde a kdy zastihnete jednotlivé členy naší crew při tomto bláznivém řádění.

Publikováno 30.07.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se členem projektu Drumcity + redaktorem a předsedou Komise pro rozhodování ve věcech vyloučení z DnB scény, kterým je Hrounex!