PředchozíDalší

News

Publikováno 16.04.2018 Přečteno 1380x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s mladým, ale o to více nadějným djem a promotérem, který si říká John Simon!

Publikováno 15.04.2018 Přečteno 1555x

Pamatujete si na Gameboye nebo na pogy? A co takhle na Drumbox? Sice o trošku mladší než předem zmínění dva, avšak přes to legendární party Drumbox pod taktovkou Drumbassterds se vrací na místo činu. Ve spolupráci se slovenskými chalanmi z Bassement crew, se podařilo oživit tuto party night, dříve pořádanou v ikonickém Matrixu (dnes Storm) a přivést tak do Prahy legendárního DJ a producenta z UK. Co si tedy pro nás všechno kluci připravili? Jednoduše to jde shrnout do pár slov. Zábava, zábava a zase zábava!

Publikováno 09.04.2018 Přečteno 1009x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s novým dvoučlenným projektem, Standpoint!

Publikováno 08.04.2018 Přečteno 914x

Volume Plus, Cross a jeden host. Už jenom při napsání těchto slov Vám jistě došlo "vo co go". Aneb blíží se další díl Volume Plus Invites v pražském klubu Cross, a na co, že se můžete těšit? Bude to Matouš sekat rychleji než gilotina a zahraje zrovna tvůj oblíbený track? A kdo vlastně bude jeho další host při této pravidelné party?

Publikováno 14.03.2018 Přečteno 1145x

Představujeme vám plzeňskou label night čerstvého a skoro jediného drum’n’bass labelu z ČR, který funguje na mezinárodní scéně s distribucí v UK! Tentokrát v čele s one & only Insideinfo (UK)!

Publikováno 14.03.2018 Přečteno 1189x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. I přesto že není začátek týdne, tak vám přínášíme naší pravidelnou Pondělní Rychlovku! Dnes jsme si to rozdali s djem Johny Player, kterého můžete znát například z mejdanu Welcome To The Jungle, který spolupořádá!