PředchozíDalší

News

Publikováno 19.02.2018 Přečteno 1324x

Víte jaký je rozdíl mezi Švýcary a Drumbassterds? Švýcaři jsou na rozdíl od nás přesný jako hodinky a proto vám přinášíme pondělní rychlovku v úterý. Dnes jsme si to rozdali s děčínským liquiďákem, djem a promotérem Fallen Gemini!

Publikováno 12.02.2018 Přečteno 1234x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s pražským producentem, djem a členem Shadowbox crew, Honey T!

Publikováno 08.02.2018 Přečteno 939x

Spojuje Nás Dnb jde do světa! Čas je neúprosný, zase zmizel další rok, zase je zima a jak už to tak bývá, zase jsme všichni o trošku zestárli. Ale to nevadí, všichni jsme totiž součástí jedné velké komunity a jsme boží, protože všichni stárneme s drambejzem v uších.

Publikováno 05.02.2018 Přečteno 940x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s dubstepovým producentem a djem, Corborat!

Publikováno 14.01.2018 Přečteno 1185x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s talentovaným, českým producentem a djem, který si říká Tom Small!

Publikováno 08.01.2018 Přečteno 1031x

Jak na nový rok, tak po celý rok. Toto známé české přísloví může na první pohled vypadat jako pořádné klišé, ale na Double Trouble platí, že i v novém roce 2018 tenhle mejdan nespí na vavřínech a stále hodlá české drumandbass heads zásobovat kvalitními line-upy. Ostatně se o tom přesvědčíme už v pátek na prvním letošním vydání, které se koná v Crossu za spolupráce dvou českých crew Drumbassterds a Liquid DnB Crew.