PředchozíDalší

News

Publikováno 30.01.2021

Doba je velmi nejistá a nikdo z nás netuší, jaké bude letošní léto. Můžeme se těšit na  nějaké festivaly nebo si máme nechat zajít chuť? Bůh ví, každopadně pokud si chceš užit aspoň trošičku letního vibu u sebe doma, Volume Plus společně s Chombem, ti přináší Summer Breeze!

Publikováno 10.12.2020

Guess who's back, back again aka Double Trouble vstává z popela, jak bájný pták Fénix. Sice ne dalším mejdanem, na které si zatím musíme stále nechat zajít chuť, ale ve spolupráci s Crossem a DnB Portal je připraven stream na nedělní odpoledne. No a kdo tě čeká za mixem a jak to bude probíhat se dozvíš dále v tiskovce.

Publikováno 24.09.2020

Oba víkendové dny budou ve znamení mejdanu v Crossu a naše crew při tom nesmí chybět. V sobotu tě čeká další pokračování DNB Fire a v neděli si to hodíme versus sety z kluky z DBear crew. Takže který s mejdanu si zvolíš ty?

Publikováno 08.09.2020

Přesně tak, my se nikdy nevzdáme a i přes nepřízeň osudu, si v pátek užijeme další pokračovaní Double Trouble v Crossu. Sice trošičku pozměněný v důsledků opatření, ale hlavní je, že se akce uskuteční a ty si budeš moci užít party po celou noc. A jak tedy vše proběhne?

Publikováno 01.09.2020

Léto nám pomalu odchází, prázdniny končí, ale mejdany jsou tu s námi pořád. Nejbližším je už tento pátek DNB Fire v pražském klubu Cross, který ti nabídne kvalitní line-up, dvě stage a hlavně zábavu po celou noc. A kdo tě tedy celým večerem provede za mixem?

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama