PředchozíDalší

News

Publikováno 09.10.2017 Přečteno 831x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a tím pádem i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se zástupcem Luxor & Neurofunk Will Never Die crew, promotérém mejdanu X-Massacre, DJem Dexide!

Publikováno 08.10.2017 Přečteno 867x

Sotva jsi se probral/a z víkendové party, a už Ti klepou na dveře další mejdany plné drumandbassu. Zajímá Tě, kdy a kde můžeš v nejbližší době slyšet někoho z naší crew? Přesně to se dozvíš každou neděli v info článku Dnb 24/7.

Publikováno 03.10.2017 Přečteno 469x

18.listopadu se již po čtvrté rozezní Králove Hradecký klub Denoche Music Hall rezidentní drum and bassová akce Lock n’ Load. Tentokrát kluci spojili síly se znamým uskupením djs DrumCity a vytvořili tuto našláplou akci, na kterou přijali pozvání hned dvě velká plus cz/sk scény. Ze Slovenska všem dobře známý L Plus a z Česka velmi žádaný Volume Plus, kterého doplní jeho parťák z Drumbassterds crew Houbass.

Publikováno 02.10.2017 Přečteno 743x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a tím pádem i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se slovenským DJem působícím v Praze, který si říka Gloom!

Publikováno 01.10.2017 Přečteno 298x

V úterý 10.října vás čeká další pořádná nálož zlomených beatů a to na naší pravidelné akci Drum&Bounce, v pražském Cross clubu. Z naší crew tentokrát dorazí Volume Plus, Skáčko, Houbass, Feela, Lifesize Mc a jejich host, Cinic z projektu DrumyBassy Open Air. Připravte se tedy na kvalitní drum&bassovou párty a vysmátou náladu až do rána!

Publikováno 25.09.2017 Přečteno 869x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a tím pádem i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali již se třetím Let It Roll členem v řadě a tím je Thiew!