PředchozíDalší

News

Publikováno 14.06.2020

Ve čtvrtek se naše crew vrací se svojí pravidelnou nocí Drum&Bounce do domovského Crossu. Tentokrát už v odpoledních hodinách na Cross Square, takže hned po práci nabírej směr Holešovice, a doval si užít příjemné odpoledne a následně třeba i afterparty v Bassterdstudiu.

Publikováno 28.05.2020

Nechce se tomu moc věřit, ale je to už deset let od založení Drumbassterds crew. Nebudeme vám vypisovat na kolika mejdanech a kde všude jsme hráli, ale chceme vám všem poděkovat, že to s námi už tak dlouho držíte!

Publikováno 16.04.2020

Ta karanténa je fakt už pruda, ale má to i své výhody. Tou největší z nich je dostatek času na věci, které se dlouho odkládali. No a díky tomu Ti teď zde Chombo servíruje svůj nejnovější videoset, His:Stories 02!

Publikováno 14.04.2020

V posledních dnech, jste mohli v ulicích Prahy spatřit několik policejních a hasičských vozů, ozborojených masivivní hudební reprodukcí. Úkol těchto jednotek je jednoduchý. Hrát dubsteb co nejhlasitěji to jde, aby tak zabránili zbytečnému vycházení lidí ven.

Publikováno 08.04.2020

Karanténa začíná být už fakt dlouhá a každý z nás se doma snaží vymyslet nové způsoby, jak se zabavit. My trávíme většinu času pařením her, kouřením špeků, sledováním seriálů a přežírání se. Ovšem, aby to nebylo úplně monotonní, sem tam se i zavřeme do studia, nahráváme sety, skládáme hudbu, nebo pro vás ladíme nový merch a vymýšlíme další motivy na trika.

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama