PředchozíDalší

News

Publikováno 26.04.2018

Jako každý rok tu máme 'čáry' a to znamená jediné! Oheň, víno, ženy a zpěv! Naše parta ovšem letos obsadí Space Bar, tak se těšte na pořádnou nálož černé dnb magie!

PS: žádná čarodějnice neodletí po svých.....

Publikováno 23.04.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s novozelandským kiwim, který má zářezy na mnoha světových labelech a tím je producent a dj Trei!

Publikováno 23.04.2018

Už jsi někdy slyšel/a o festivalu elektronické hudby v historické pevnosti? Na Slovensku je možné všechno! Spojit fanoušky ze Slovenska, Česka, Maďarska a Rakouska? Uspořádat multižánrový festival v historických kulisách? Pro někoho absolutně nemožné, pro jiné výzva! Děkujeme DNBohu, že tu existují ještě ti jiní, díky nimž si budeme moc užít tyto absolutně šílené kombinace dohromady, a to na 'Basement festivalu' v Komárně, který bude směsí lásky k muzice a dech beroucí historií.

Publikováno 16.04.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s mladým, ale o to více nadějným djem a promotérem, který si říká John Simon!

Publikováno 15.04.2018

Pamatujete si na Gameboye nebo na pogy? A co takhle na Drumbox? Sice o trošku mladší než předem zmínění dva, avšak přes to legendární party Drumbox pod taktovkou Drumbassterds se vrací na místo činu. Ve spolupráci se slovenskými chalanmi z Bassement crew, se podařilo oživit tuto party night, dříve pořádanou v ikonickém Matrixu (dnes Storm) a přivést tak do Prahy legendárního DJ a producenta z UK. Co si tedy pro nás všechno kluci připravili? Jednoduše to jde shrnout do pár slov. Zábava, zábava a zase zábava!