PředchozíDalší

News

Publikováno 27.11.2017 Přečteno 1645x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s mladým DJem z Českých Budějovic, který je jak členem místní Young Blood Crew, tak členem Beatz.cz. Shanix!

Publikováno 20.11.2017 Přečteno 1792x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s členem naší crew, punkáčem/alkáčem, ale především výborným djem.....Skáčko!

Publikováno 19.11.2017 Přečteno 1313x

Fenomenální deepař Ed:It a neurohead Myselor hosty listopadového Double Trouble v Crossu! Dvě pražská uskupení, jejichž jména jistě netřeba fanouškům zlomených beatů dlouze představovat, Drumbassterds a Liquid DnB Crew se znovu chystají zbořit Cross Club náloží kvalitního underground drumandbassu.

Publikováno 13.11.2017 Přečteno 3805x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes bude trochu změna a místo dje, jsme si to rozdali s jednou ze zakladatelek a pořadatelek mejdanu Spojuje Nás Dnb, Lin.

Publikováno 12.11.2017 Přečteno 959x

Sotva jsi se probral/a z víkendové party, a už Ti klepou na dveře další mejdany plné drumandbassu. Zajímá Tě, kdy a kde můžeš v nejbližší době slyšet někoho z naší crew? Přesně to se dozvíš jednou za čas v krátkém info článku, Upcoming Week/End!

Publikováno 06.11.2017 Přečteno 1021x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a tím pádem i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s kladenským DJem, členem uskupení Posion Apple, Dogzanem.