PředchozíDalší

News

Publikováno 03.09.2018 Přečteno 1071x

Možná už jste si zvyklí, že jeden den v měsíci je v Crossu je vyhrazen pro akcičku jménem Drum&Bounce, kterou pořádáme více než 7 let. Naše crew vždy obsadí jednu stage a spolu s hosty ti servírujeme to nejlepší z drum&bassu. Na co tedy čekáš? Doraž s přáteli zapařit, či jenom v klídku posedět nad pivkem a užít si večer.

Publikováno 27.08.2018 Přečteno 2470x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s djem, členem slovenské Drumatch crew a promotérem Therapy Sessions Slovakia, kterým je Infectious!

Publikováno 26.08.2018 Přečteno 2215x

Léto máme spojené především s festivaly či open-airy, na kterých si užíváme teplého počasí. Ovšem pražský klub Storm nezahálý ani přes letní dny a připravil pro vás unikátní sérii nocí s názvem Free Dnb Kombat, jejíž finále proběhne již tuto sobotu.

Publikováno 21.08.2018 Přečteno 2404x

Sluníčko, pivko, pláž, voda a dobrá muzika kousek za Prahou. Kombinace, která tě rozhodně nenechá tvrdnout doma. A proto doraž, tento pátek do Beach Parku Mlékojedy užít si akcičku Bass Breeze s naši crew, hosty a dvojitou oslavou narozenin.

Publikováno 20.08.2018 Přečteno 2251x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s djem, členem Let It Roll crew a půlkou dua Deadly Viperz, kterým je Akira!

Publikováno 15.08.2018 Přečteno 1427x

Stejně tak, jak se zkracují dny a prodlužují noci i léto se blíží ke svému konci. Pro někoho to znamená návrat do školy, pro jiného nic, jelikož se stejnak pachtí v práci celé červenec i srpen. Takže proč si neužít ještě možnost kombinace tak lákavých věcí, jako je sluníčko, pivko a dobrá muzika. Celou tuto sestavu si do syta užiješ na víkendovém Pražském Drum&Bass Festivalu!