PředchozíDalší

News

Publikováno 06.07.2020

Vše se nám vrací do normálu, ale co je pro nás nejdůležitější, už žádná večerka. Konečně si po několika měsíčním čekání můžeme užít party po 23. hodině a propařit se až k rannímu rozbřesku. No a kde jinde to usktečnit než tento pátek na pravidelné klubovce Double Trouble v Crossu.

Publikováno 14.06.2020

Ve čtvrtek se naše crew vrací se svojí pravidelnou nocí Drum&Bounce do domovského Crossu. Tentokrát už v odpoledních hodinách na Cross Square, takže hned po práci nabírej směr Holešovice, a doval si užít příjemné odpoledne a následně třeba i afterparty v Bassterdstudiu.

Publikováno 28.05.2020

Nechce se tomu moc věřit, ale je to už deset let od založení Drumbassterds crew. Nebudeme vám vypisovat na kolika mejdanech a kde všude jsme hráli, ale chceme vám všem poděkovat, že to s námi už tak dlouho držíte!

Publikováno 16.04.2020

Ta karanténa je fakt už pruda, ale má to i své výhody. Tou největší z nich je dostatek času na věci, které se dlouho odkládali. No a díky tomu Ti teď zde Chombo servíruje svůj nejnovější videoset, His:Stories 02!

Publikováno 14.04.2020

V posledních dnech, jste mohli v ulicích Prahy spatřit několik policejních a hasičských vozů, ozborojených masivivní hudební reprodukcí. Úkol těchto jednotek je jednoduchý. Hrát dubsteb co nejhlasitěji to jde, aby tak zabránili zbytečnému vycházení lidí ven.

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama