PředchozíDalší

News

Publikováno 08.01.2018 Přečteno 645x

Jak na nový rok, tak po celý rok. Toto známé české přísloví může na první pohled vypadat jako pořádné klišé, ale na Double Trouble platí, že i v novém roce 2018 tenhle mejdan nespí na vavřínech a stále hodlá české drumandbass heads zásobovat kvalitními line-upy. Ostatně se o tom přesvědčíme už v pátek na prvním letošním vydání, které se koná v Crossu za spolupráce dvou českých crew Drumbassterds a Liquid DnB Crew.

Publikováno 08.01.2018 Přečteno 834x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se členem Neurotics crew, JTQ!

Publikováno 21.12.2017 Přečteno 670x

Nestihli jste vydupat vánočního kapra se salátem a cukrovím? Už bylo dost lenošení, a chcete jít veškerou energii vybít? Tak pozorně čtěte dál, tento večírek bude spolehlivá činnost!

Publikováno 17.12.2017 Přečteno 897x

Dámy a pánové, milovníci drumandbassu a fanoušci pražského klubu Cross, připravte se na další díl Volume Plus Invites! Po úspěšných třech mejdanech se tak můžete těšit na další nářez od Matouše a jeho hosta, kteří do vás posypou tracky celou noc!

Publikováno 12.12.2017 Přečteno 710x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. I přes to že je dnes úterý, tak vám přinášíme další díl naší Pondělní Rychlovky! Dnes jsme si to rozdali s DJem, členem Liquid Drum and Bass crew a také naším parťákem, s kterým pořádáme mejdan Double Trouble a tím není nikdo jiný než Runky!

Publikováno 04.12.2017 Přečteno 1293x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s mladým DJem a členem týmu Neurofunk Will Never Die, Sheriff!