PředchozíDalší

News

Publikováno 08.04.2020

Karanténa začíná být už fakt dlouhá a každý z nás se doma snaží vymyslet nové způsoby, jak se zabavit. My trávíme většinu času pařením her, kouřením špeků, sledováním seriálů a přežírání se. Ovšem, aby to nebylo úplně monotonní, sem tam se i zavřeme do studia, nahráváme sety, skládáme hudbu, nebo pro vás ladíme nový merch a vymýšlíme další motivy na trika.

Publikováno 28.03.2020

Začátkem týdne Volume Plus nahráli dlouho očekávaný ShowTime 05, no a přesně jak to říkají naši posluchači a fans, "je to brutální střela, kterou nebudete chtít vypnout"! Znáte přísloví "jeden obraz řekne více než tisíc slov"? Tak tohle je přesně ten případ!

Publikováno 05.03.2020

Sedmička je přímo magické číslo, najdeme ji skoro všude. Sedm dní v týdnu, sedm je i počet základních tónu stupnice, Bůh (Flying Spaghetti Monster) stvořil svět za sedm dní a máme sedm smrtelných hříchů. Nejdůležitější sedmička nás ale teprv čeká, první březnový pátek oslaví Double Trouble 7. narozeniny, ke kterým jim jako headlineři večera popřejí Vowel a Phil Tangent.

Publikováno 19.01.2020

První Double Trouble v novém roce se nám nezadržitelně blíží a rozhodně bude o co stát. Dva zahraniční headlineři, kvalitní support a spousta dobré hudby, která tě nepustí domu dřív než ráno. Takže si pátek 24. ledna zapisuj do a přijď si užít pořádnou párty.

Publikováno 07.12.2019

Listopad je jeden z nejnáročnějších měsíců v roce. Počasí už je na nic, den se čím dál tím více zkracuje, Vánoce se blíží, takže pobíháš po obchodech, aby si včas nakoupil dárky a nakonec si vlastně rád, že si z toho ještě nezcvoknul. Víš co, na chvilku vypni a podívej se co za novinku ti přichystal Houbass.

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama