PředchozíDalší

News

Publikováno 09.02.2019 Přečteno 374x

Jeden z největších českých dravců na poli labelu Empire Recordings si pro vás ve spolupráci s pražským Storm clubem, připravili již na tento pátek opravdovou lahůdku. Pokud vám něco říkají názvy tracku jako Reach, Get with it či Guided Rhythm, odhalil jste hlavního headlinera večera, kterým není nikdo jiný než Tantrum Desire, jenž doplní jeden z nejtalentovanějších producentů dnešní doby K-Motionz . Samozřejmostí je výborný domácí support, ale o tom až dále v článku.

Publikováno 07.02.2019 Přečteno 863x

V naší crew nikdy není nouze o nějaké to překvapení. No a jedno takové jsme si pro vás dnes připravili. Sice víme, že nebude lehké trumfnout polonahou Dádu Patrasovou, avšak my se o to přesto pokusíme. A proto se na vědomost dává, že Volume Plus, náš vrchní kápo a jeden z nejlepších tuzemských djs u nás se odhodlal udělat další krok ve své kariéře a vrhá se do produkce.

Publikováno 04.02.2019 Přečteno 339x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s plzeňským rodákem, Djem, producentem a členem Empire Recordings, PWP.

Publikováno 28.01.2019 Přečteno 443x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s Djem a členem plzeňské crew DBPC, Hoow Hoe.

Publikováno 24.01.2019 Přečteno 448x

Druhé kolo hlasování v anketě Czech/Slovak Drum&Bass Awards 2018 bylo právě spuštěno a my vám tímto chceme s obrovskou radostí a pokorou oznámit, hned několik veselých zpráv! Ovšem nejdříve vám pustíme krátké video plné předvolebních slibů, které samozřejmě nikdy nesplníme.

Publikováno 22.01.2019 Přečteno 488x

Venku nám řádí nevlídná zima, která prostupuje naše tělo až do morku kosti. Pokud tě to už štve a chtěl bys zažít trošku té vlídnosti spojené s nezapomenutelným hudebním zážitkem, pak by tvé kroky měli směřovat již tento pátek do pražského klubu Cross, kde nebude řádit zima, ale naše Drumbassterds crew, společně s Liqudní crew na pokračovaní zavedené party Double Trouble. Jako vždy jsme si pro vás připravili talentované zahraniční hosty doplněné o domácí support, jenž potěší vaše sluchové ústrojí nekompromisní dávkou drum and bassu.