PředchozíDalší

News

Publikováno 13.08.2018 Přečteno 1568x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s djem, promotérem a zakladatelem úspěšné slovenské crew Drumatch, kterým je Dekel!

Publikováno 09.08.2018 Přečteno 868x

Počasí sice přímo vybízí k posezení někde u vody s venkovní produkcí, ovšem pokud se řadíte mezi fanoušky kvalitního drumandbassu, tak i v těchto horkých dnech by byl hřích nenavštívit pražský club Cross! Právě tam už tuto sobotu proběhne letní edice oblíbené klubovky Double Trouble a k tomu se bude jednat o 30.díl! A co jsme si tentokrát pro všechny dnblázny připravili? Nabitý line up, se zahraničními hosty a bohatým doprovodem. A pokud by vám přeci jen chybělo posezení venku, tak Cross je ideálním místem, kde skloubit venkovní chill s večerní klubovou party.

Publikováno 30.07.2018 Přečteno 1750x

Už se nám to kvapem blíží a již zítra odpalí další ročník festivalu Let it Roll. Třicet tisíc lidí z různých koutů světa obsadí Milovické letiště (ne jako Sověti v roce 1968) a budou si užívat jeden z nejúžasnějších dnb svátků na světě. Jelikož jsme i my toho součástí, tak vám přinášíme pár informací, kde a kdy zastihnete jednotlivé členy naší crew při tomto bláznivém řádění.

Publikováno 30.07.2018 Přečteno 797x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se členem projektu Drumcity + redaktorem a předsedou Komise pro rozhodování ve věcech vyloučení z DnB scény, kterým je Hrounex!

Publikováno 26.07.2018 Přečteno 1075x

Volume Plus, Cross a jen jeden host. Už jenom při napsání těchto pár slov vám jistě došlo "vo co go", aneb, je tu další díl oblíbené čtvrteční akce, Volume Plus Invites, v pražském Crossu! A na co, že se vlastně můžeme těšit? Bude to Matouš pálit rychleji než kulomet a zahraje zrovna tvůj oblíbený track? A kdo vlastně bude jeho další host při této party?

Publikováno 23.07.2018 Přečteno 1282x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s členem Jump-up.cz a Frogs On Acid a tím je Drop Database, tak čti a bav se!