PředchozíDalší

News

Publikováno 09.09.2014 Přečteno 942x

Po letní plážovce se kluci z Wash House opět vracíme zpět do klubu a zpět ke klasickému rannímu času. Jako headlinera večera pro Tebe tentokrát pozvali všem velmi dobře známou, Im Cyber!

Publikováno 03.09.2014 Přečteno 1362x

Zveme Vás na další pokračování oblíbené klubové noci Take Control, na které tentokráte vystoupí oblíbená dvojice Optiv & Btk, zástupci britského labelu Virus a v současnosti také jedni z nejžádanějších producentů! Při této příležitosti také proběhne oslava devátých narozenin Dnb League, tak určitě doražte, bude to velký!

Publikováno 01.09.2014 Přečteno 1252x

Legendy drum and bassové scény Drumsound & Bassline Smith se představí poprvé v pražské Roxy! Jako jejich support vystoupí anglický Feint, kterého si zamilovali desetitisíce lidí po celém světě díky jeho liquidnímu soundu a svou úspěšnou premiéru si odbyl na loňském Imagination Festivalu!

Publikováno 31.08.2014 Přečteno 1048x

Druhý ročník hudebního festivalu na podporu lidí zasažených povodněmi ve spolupráci projektu poisonapple.cz , Phil Crow , Žlutých lázní a organizací ADRA. Na třech podiích opět vystoupí přední čeští DJ's, producenti, muzikanti a zpěváci a moc si vážíme, že bez nároku na honorář. House, Drum and Bass, Hip Hop hlavně v těchto žánrech toho bude víc než dost. Pořádně vyladěný doprovodný program samozřejmě nebude chybět taky.

Publikováno 31.08.2014 Přečteno 1642x

A je tu opět září a s ním další pokračování Welcome to the jungle. Na této akci vystoupí jeden z nejlepších dnb Djs na světě Alex Mark Calvert aka DJ A.M.C!

Publikováno 31.08.2014 Přečteno 861x

Další pokračování oblíbené klubové noci Dnb Rodeo, je tady a tentokrát se zástupcem uznávaného labelu Technique records, slovenským producentem L Plus!