PředchozíDalší

News

Publikováno 13.08.2015

Pro zapálené fandy pořádných zlámanin připravila Reprospekt crew ve spolupráci se Storm Club Prague další unikátní zápas v BassBallu, který proběhne již tuto sobotu.

Publikováno 10.08.2015

Spojuje nás DNB Vám přináší první oficiální party stejnojmenné Facebookové skupiny. Tato Facebook group zaměřená na oblíbený žánr Drum & Bass má již přes 3600 členů, vyvíjí se a rychle roste jak do krásy, tak do kvality.

Publikováno 10.08.2015

Uprostřed nadprůměrně teplého měsíce srpna proběhne v Brništi u České Lípy divotvorný festival Wonderland, který nabídne čtyři hudební scény, vizuální show, kreativní doprovodný program a prezentaci neziskového sektoru.

Publikováno 12.07.2015

Měsíc zpět nahrál Volume Plus nový video set ShowTime 03, který byl do teď jen na facebooku a nyní ho uploadoval na youtube. Během pár dní nahodíme i slibovaný download link. Tak kdo neviděl, ať koukne a doufáme že se Vám bude líbit.

Publikováno 12.07.2015

Pravidelné drumandbassové středy v pražském Storm klubu! Doražte na pivko a poslechnout sety kvalitních djs! Tentokrát si vás do parády vezmou Drumbassterds, respektive Volume Plus a jeho hosté, DJs Mersi, Pmdr a Saym, takže nikdo nebude ušetřen!