PředchozíDalší

News

Publikováno 14.09.2012 Přečteno 766x

Studené večery a chladná rána nás pomalu ale jistě ženou zpět do klubů. V pátek 14. září se v Matrixu odehraje další Dnb Rodeo a těšit se můžete na fenomenálního producenta a DJe B-Complexe, který Matrix již dvakrát vyprodal…

Publikováno 09.09.2012 Přečteno 867x

Volume Plus se dokopal k nahrání nového 3 deck videosetu. Co na to říkáte?

Publikováno 24.08.2012 Přečteno 730x

V pátek 24. srpna proběhne další klubová noc Deorbital Night v Cross clubu a jak je již pravidlem, i tentokrát vám představíme zahraničního hosta a že se máte na co těšit! Jedná se o britského dje, producenta, zakladatele labelu Talkin´ Beatz a člena projektu Hashtag, samotného mistra KG! V České republice vystoupí vůbec poprvé a jak se těší na premiéru u nás, nebo čí produkce ho v současnosti nejvíce inspiruje? Čtěte dál a dozvíte se více.

Publikováno 17.08.2012 Přečteno 733x

Léto je v plném proudu, každý si užívá na dovolené, festivalu, nebo u vody, ale ani to Drumbassterds crew neodradí od toho, pro vás uspořádat další díl klubové noci DRUMBOX! Jak je již zvykem, opět se můžete těšit na našlapanou párty, plnou kvalitního dnb. Během večera uslyšíte vše od jemných liquidových melodií, přes nejnovější taneční pecky až k těm nejtvrdším odnožím. Zkrátka, každý si příjde na své!

Publikováno 17.08.2012 Přečteno 814x

V pátek 2. listopadu proběhne v pražském klubu Matrix další pořádně nabitý mejdan DrumBox. Headliner této párty dorazí z Anglie a je jím dj, producent, člen legendárního tria Drunken Masters.....samotný Dope Ammo!

Publikováno 13.07.2012 Přečteno 801x

DrumBox s Pixiem a Sukim máme úspěšně za námi a proto nám nezbývá nic jiného, než vám naservírovat další pořádně rozjetej mejdan!! Nejenže třetí pokračování je warm-upem na letní LET IT ROLL, ale představíme vám souseda z nedalekého okolí, výherce hned několika letošních Slovakia dnb awards, skvělého producenta a dje, kterého všichni známe pod jménem L PLUS.