PředchozíDalší

News

Publikováno 04.01.2015

Pravidelné drumandbassové středy v pražském Storm klubu! Doražte na pivko a poslechnout sety kvalitních djs! Tentokrát si vás do parády vezmou Drumbassterds djs a jejich hosté, takže nikdo nebude ušetřen!

Publikováno 10.12.2014

S velkou radostí vám oznamujeme, že jsme do naší crew přijali nového člena, kterým je nadaný dj a drum&bassový nadšenec, dj Feela.

Publikováno 07.12.2014

Vánoce jsou za dveřmi a proto bychom Vás rádi pozvali 19.12. na vánoční vydání klubovky DOUBLE TROUBLE v klubu Cross. Ty nejlepší dnb koledy široko daleko vám zahraje maďarský projekt INCIDENT, zástupce rakouského dua ROYGREEN& PROTONE, slovenská talentovaná mladice CHANGING FACES a známý slovenský dj, promotér a moderátor Signall_Fm show - LIXX. To vše za podpory předních djských mistrů z ČR.

Publikováno 25.11.2014

Jak tomu už bývá zvykem, naše crew Vás opět zve na pořádnou nálož zlomených beatů v pracovním týdnu a to na pravidelnou akci Drum&Bounce, v pražském Crossu. Tentokrát se o progam postará Volume Plus, Skáčko a jejich hosté, tak se připravte na pořádný sekec!

Publikováno 22.11.2014

I když se to nezdá, tak Štědrý den je za dveřmi a proto jsme pro vás začali vymýšlet vánoční dárek. No a co jiného byste od nás čekali, než pořádný drum&bassový mejdan! Po oslavení vánoc s vašimi nejbližšími, seberte energii a přijďte se vybít do Paláce Akropolis, kde pro vás budou připraveny 2 stage, přátelé a veselá atmosféra!