PředchozíDalší

News

Publikováno 24.08.2012 Přečteno 766x

V pátek 24. srpna proběhne další klubová noc Deorbital Night v Cross clubu a jak je již pravidlem, i tentokrát vám představíme zahraničního hosta a že se máte na co těšit! Jedná se o britského dje, producenta, zakladatele labelu Talkin´ Beatz a člena projektu Hashtag, samotného mistra KG! V České republice vystoupí vůbec poprvé a jak se těší na premiéru u nás, nebo čí produkce ho v současnosti nejvíce inspiruje? Čtěte dál a dozvíte se více.

Publikováno 17.08.2012 Přečteno 777x

Léto je v plném proudu, každý si užívá na dovolené, festivalu, nebo u vody, ale ani to Drumbassterds crew neodradí od toho, pro vás uspořádat další díl klubové noci DRUMBOX! Jak je již zvykem, opět se můžete těšit na našlapanou párty, plnou kvalitního dnb. Během večera uslyšíte vše od jemných liquidových melodií, přes nejnovější taneční pecky až k těm nejtvrdším odnožím. Zkrátka, každý si příjde na své!

Publikováno 17.08.2012 Přečteno 856x

V pátek 2. listopadu proběhne v pražském klubu Matrix další pořádně nabitý mejdan DrumBox. Headliner této párty dorazí z Anglie a je jím dj, producent, člen legendárního tria Drunken Masters.....samotný Dope Ammo!

Publikováno 13.07.2012 Přečteno 844x

DrumBox s Pixiem a Sukim máme úspěšně za námi a proto nám nezbývá nic jiného, než vám naservírovat další pořádně rozjetej mejdan!! Nejenže třetí pokračování je warm-upem na letní LET IT ROLL, ale představíme vám souseda z nedalekého okolí, výherce hned několika letošních Slovakia dnb awards, skvělého producenta a dje, kterého všichni známe pod jménem L PLUS.

Publikováno 04.07.2012 Přečteno 893x

Sluníčko, bar, koupání a večer párty? Po sérii klubových nocí vás zveme na naší první letní DNB mejdan ve Free-D-Baru, Mlékojedy!
Koná se ve středu 04.07.12 (čtvrtek a pátek je státní svítek) a od 20:00 se můžete těšit na Bassistaz crew djanes Kan-Jaccu a Snookey, Mc Paparastyho, Mc Spiffa a celou naší crew.

Publikováno 08.06.2012 Přečteno 795x

Přinášíme dobré zprávy…! Rozhodli jsme se navázat na úspěch první akce Drumbox a připravili pro vás další várku pořádně zlámaných beatů.