PředchozíDalší

News

Publikováno 21.11.2014

Winter Arena 2015 se nezadržitelně blíží a proto se pro Vás připravila pořádná zahřívačka, ve Špindlerově Mlýně, v Music Clubu Dolská. Akce se bude odehrávat v duhém patře music clubu, které má kapacitu až 800 osob. Doraž i ty do Špindlu na pořádnou horskou párty, ve velkém stylu Drum&Bass, House, Electro a Dubstep music!!

Publikováno 18.11.2014

Další videopozvánka z naší dílny a to k nadcházejícímu mejdanu Double Trouble, který proběhne 19.prosince, v pražském Crossu.
K tomu jsme zveřejnili i line-up na obě stage, tak už se na Vás těšíme, stejně tak jak na pořádný DNB mejdan!

Publikováno 14.11.2014

Dj Skáčko vás zve na svůj pravidelně nepravidelný večírek v Paláci Akropolis, kam si tentokrát pozval dje Pmdr. V průběhu večera zazní více stylů a to od breakbeatu a electra, přes house a drum&bass.

Publikováno 14.11.2014

Imagination Festival vám přináší oficiální afterparty s Teddy Killerz! Vstup budou mít návštěvníci festivalu zdarma (stačí se prokázat vstupenkou)!

Publikováno 07.11.2014

V pátek 22.listopadu se v Mariánských Lázních opět rozezní pořádná dávka drum and bassu! Na šestý díl tradičního mejdanu s názvem Hazard Zone přijali pozvání kluci z pražské Drumbassterds Crew, přesněji Djs Volume Plus a Martyyno, takže se máte na co těšit!