PředchozíDalší

News

Publikováno 28.11.2018 Přečteno 483x

To, že v naši republice vystupují světová jména, jsme si už tak nějak zvykli. Avšak tento pátek se odehraje v Crossu absolutně výjimečná akce, která u nás nemá obdoby. Raving Panda Night je světovou premiérou tohoto labelu a youtube kanálu, na němž naleznete taková jména jako jsou The Clamps, Bobby, Katharsys či naši Drumbassterds kolegové R-Flyer a Houbass. Dva headlineři a masivní support se postarají o vaši zábavu po celou noc a nyní si pojďme říci něco bližšího o této šílenosti.

Publikováno 26.11.2018 Přečteno 450x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme se rozhodli rozdat si to s někým z naší crew a po náročném rozhodování si nakonec černého Petra vytáhl, Lifesize Mc!

Publikováno 20.11.2018 Přečteno 488x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Úterní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s turnovským djem, promotérem a liquidovým mágem, ZBR!

Publikováno 12.11.2018 Přečteno 658x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to po delší době rozdali se zástupkyní něžného pohlaví, Magica von Čáry!

Publikováno 11.11.2018 Přečteno 441x

Podzim pomalu ukazuje svou pravou tvář a i když počasí ještě sem tam láká k venkovnímu posezení, noci už jsou chladné a nevlídné. Proto je se západem slunce rozumné najít si nějakou zábavnou aktivitu v teple. Nu a již tento pátek ti s tím pomůže naše crew ve spolupráci s Liqudní crew, jelikož jsme si pro vás připravili další pokračovaní akcičky Double Trouble v pražském klubu Cross. A na co všechno se můžeš těšit tentokrát?

Publikováno 08.11.2018 Přečteno 397x

Volume Plus, Cross a jeden host. Ale kdeže. Matouš si pro vás na listopadovou edici Volume Plus Invites v pražském klubu Cross  připravil několik hodně velkých překvapení. A na co, že se tedy vlastně můžeme těšit? Bude to Matouš pálit rychleji než kulomet a zahraje zrovna tvůj oblíbený track? Poruší svůj formát s jedním hostem? Má pro nás ještě nečekané novinky? Co však zatím můžeme prozradit je to, že tahle akcička bude pořádná pecka!