PředchozíDalší

News

Publikováno 24.06.2019

Rok se s rokem sešel a je tu druhé pokračování Dnb Kombat Battlu, za kterým stojí pražský Storm club. Jinak řečeno 7 večerů poctivého drum&bassu v podání předních českých crew.

Publikováno 10.06.2019

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme se vydali do Plzně a rozdali si to se členem Empire Recordings, Decide.

Publikováno 23.05.2019

Už se nám to nezadržitelně blíží a my se toho nemůže dočkat, protože tento pátek rozjedeme monstrózní oslavu 9tých narozenin Drumbasterds crew. Samozřejmostí je, že se vše odehraje na naší pravidelné party Double Trouble v domovském klubu Crossu. No a co všechno jsme si pro vás připravili?

Publikováno 13.05.2019

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si odskočili na Šumpersko a rozdali si to se členem Untouchables crew, Dave 87.

Publikováno 08.05.2019

Je tu další díl Volume Plus Invites v pražském klubu Cross, takže si rezervuj čtvrtek ve svém diáři a doraž za pořádnou drum and bassovou řežbou, kterou ti podá Matouš se svým hostem! No a aby si věděl, co všechno tě čeká, začti se do řádků níže.

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama