PředchozíDalší

News

Publikováno 13.03.2017 Přečteno 1680x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. To je naše pravidelná Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se zakladatelem Drum&Bass Production crew, Tony Terra!

Publikováno 06.03.2017 Přečteno 757x

Dámy a pánové, je nám ctí Vás pozvat, na další pokračování SNDNB srazu, který tentokrát proběhne v cirkusovém duchu. Poslední sraz se vydařil velmi dobře a můžeme prozradit, že klub v tu noc navštívilo přes 1000 lidí! Ještě jednou moc děkujeme a doufáme, že tento sraz se povede aspoň stejně tak dobře!

Publikováno 06.03.2017 Přečteno 732x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. To je naše pravidelná Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se zakladatelem Poison Apple a členem Dnb Fever, Ozonem!

Publikováno 01.03.2017 Přečteno 615x

Jak stojí v lodním deníku kapitána Kirka, hvězdného data 3. března roku 2017 se v klubu Cross odehraje hudební svátek všech fanoušků jak řízného a energického, tak i příjemného a poslechového drumandbassu. Partička Drumbassterds crew se totiž vrací do Crossu se svou tradiční klubovou nocí Double Trouble, aby vám ve spolupráci s LiquidDnB crew na dvou stagích naservírovali to nejlepší, co současná undergroundscéna momentálně nabízí. Vedle kvalitního českého zastoupení se fanoušci dočkají i několika zvučných zahraničních interpretů.

Publikováno 27.02.2017 Přečteno 957x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. To je naše pravidelná Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s jedním z členů legendární crew shadowbox, M4Y4.

Publikováno 19.02.2017 Přečteno 886x

Před nedávným časem jsme spustili náš Drumbassterds E-shop a postupně začali pracovat na nových nápadech a produktech. Proto jsme se rozhodli přinášet vám prostřednictvím této rubriky pravidelné informace o nejnovějších produktech v naší nabídce.