PředchozíDalší

News

Publikováno 03.09.2017 Přečteno 273x

Populární neuro-jumpupová party Earthquake se tento pátek vrací do pražského Storm klubu! Pozvání přijal nadějný ruský producent TOBAX, který se šplhá mezi producentskou špičku.

Publikováno 29.08.2017 Přečteno 336x

Milovníci lámaných a rovných beatů, rádi by jsme Vás pozvali tento pátek 1.9.2017, do oblíbeného, pražského klubu Cross, na mejdan "Dnb Fire”. Vše začne ve 21:00 a vlezné bude po 22 hodin férových 90,- Kč. Horní stage zaplní milovníci drumandbassu a dolní zas milovníci house music. Věříme, že si tak každý návštěvník přijde na své a užije noc na maximum

Publikováno 28.08.2017 Přečteno 581x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Po krátké odmlce se opět vrací naše pravidelná Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s Budějovickým djem a producentem, sídlícím v Praze a tím je R-Flyer!

Publikováno 28.06.2017 Přečteno 826x

Další vydání klubové noci Double Trouble se kvapem blíží! I v těchto letních dnech ovládnou partičky Drumbassterds a Liquid DnB Crew se svými zlomenými beaty obě stage pražského klubu Cross. Na obou podiích se navíc představí i několik zahraničních hostů, které by si žádný správný fanoušek drumandbassu rozhodně neměl nechat ujít.

Publikováno 12.06.2017 Přečteno 980x

Léto už pomalu klepe na dveře a my pro vás máme spoustu novinek, které vám toto sluncem prozářené období pomohou ještě více zpříjemnit. Ať řeč nestojí a Vy tak máte čerstvý přehled o našich nových produktech na eshopu, nastal čas Vám tento nový merch představit, pojďme na to!

Publikováno 05.06.2017 Přečteno 729x

Cross festival se vrací i v roce 2017. Na nové lokaci, s novým tématem a nabitým lineupem. Člověk od nepaměti zvedal oči k obloze a toužil dotknout se hvězd. Přistání mise Apollo 11 na Měsíci je zásadním milníkem v historii lidstva. Cross Festival se letos rozhodl Měsíc konečně kolonizovat a je rozhodně dobře, že náš první export do vesmíru bude právě kultura, základ zdravé společnosti. Návštěvníci mají jedinečnou možnost strávit víkend nabitý kvalitní hudbou a doprovodným programem v místech, kam lidská noha vkročila jen několikrát. I letos se držíme naší vize, že kvalitní festival nemusí návštěvníkovi utrhnout kapsu a ani za nízké vstupné nemusí zaplatit logem mobilního operátora, vypáleným na sítnici. Cross Festival byl, je a bude pro všechny a bez reklam.