PředchozíDalší

News

Publikováno 09.10.2018 Přečteno 1512x

Známe je všichni a to už od narození, everyday je potřebujeme k našemu všednímu životu a ani si to pořádně neuvědomujeme, bereme je jako samozřejmost. Bez ostychu využíváme jejich neomezenou sílu za účelem usnadnit si naše životy, přičemž jim to ale zapomínáme vracet. Pokud tímhle tempem pojedeme dál, naše sobectví, lhostejnost a sebestřednost postupem času celou lidskou populaci jednoduše zamorduje – náš nezájem se promění v zemětřesení, tsunami či orkán a bye bye, spokojené lidstvo.

Publikováno 02.10.2018 Přečteno 1148x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc! Ovšem, občas si ten víkend lehce protáhneme a proto vám přinášíme Úterní Rychlovku! Dnes jsme si to rozdali s djem, producentem a členem dua Razcals, kterým je Sayko!

Publikováno 02.10.2018 Přečteno 371x

Že v Olomouci drum and bass jenom vzkvétá, to už nejspíš víte. Avšak co nevíte je, kde tuto sobotu můžete slyšet to nejlepší! Přece ve Varně na vypečené noci s názvem Bass Vibes, kde se vám představí dva Let it Roll djs, zahraniční hosté a kvalitní support! Tenhle mejdan vypadá přesně jako věc, která ti 100% zpříjemní večer!

Publikováno 30.09.2018 Přečteno 399x

Někteří lidé sice vyznávají názor, že zahodit mikrofon je to nejlepší co lze udělat, avšak podle nás jde o krátkozraký pohled. Pokud něco děláte dobře a srdcem okolí to rozhodně potěší. Nádherným příkladem je náš stájový kolega Lifesize Mc, který se svým jazykem předvádí neskutečná kouzla a právem se řadí mezi nejlepší Mc, jenž můžeš slyšet na drum and bassové scéně. A právě Giles si pro vás připravil novinku v podobě tracku s producentem, v jehož beatech jsme ho již mohli slyšet několikrát.

Publikováno 17.09.2018 Přečteno 1346x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se členem brněnské Mindicted crew a tím je VoidSec!

Publikováno 17.09.2018 Přečteno 741x

Poslední dozvuky festivalové sezóny se s námi loučí v dáli, stejně tak jako sluneční dny a proto by bylo dobré otevřít kvalitně klubovou zimu s tou nejlepší porcí drum and bassu v legendárním pražském klubu Cross. Naše partička společně s Liqudní crew si pro vás připravili další edici klubovky Double Trouble, jenž se odehraje již tuto sobotu 22.9. a přivítá několik zahraničních hostů plus velmi kvalitní support.