PředchozíDalší

News

Publikováno 14.01.2019

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s Djem a nadějným producentem, Marshall.

Publikováno 13.01.2019

Několik dní nám z Nového roku již uběhlo, ale nebojte nikdo z nás se k zimnímu spánku neuložil. Zvláště ne Matouš aka Volume Plus, který si pro vás připravil první Volume Plus Invites roku 2019 a k sobě si vybral hosta, kterého většina z vás ocení, ale o něm si povíme až později. Každopádně nečekej žádné velké změny. Prostě jenom nekompromisní nálož dnb v té nejvyšší kvalitě. Což znamená, že bys toto úterý měl být na značkách v Crossu.

Publikováno 07.01.2019

Rok se s rokem sešel a na dveře nám opět klepe anketa Czech & Slovak Drum & Bass Awards, která se letos bude konat pod záštitou Dnb Portalu a Beats Evolution Conference. Je to už taková tradice, že s počátkem nového roku se rozjíždí hlasovaní o nejoblíbenější osobnosti, crew či akce na drum and bassové scéně a sami si jistě velmi brzy všimnete utopistických předvolebních sloganů a slibů ze strany zúčastněných, které někdy až nápadně připomínají strategii politických stran, během voleb v českých zemích.

Publikováno 30.12.2018

Konec roku 2018 se nezadržitelně blíží a s nim i bujaré Silvestrovské oslavy. V tento den si můžeš vybrat z nepřeberného množství akcí. Skoro na každém rohu potkáš nějakou party, ovšem která bude ta nejlepší? V tom se nikdo neshodne. Pokud však hledáš rozmanitost, není podle nás lepší volby než pražský klub Cross, který si pro vás připravil hned čtyři různé stage a kde naše Drumbassterds rodinka oslaví příchod nového roku na akci Imperialistic Silvestr Night. No a na co vše se tedy můžeš těšit?

Publikováno 26.12.2018

Svátky už jsou pomalu za námi, břicha máme nacpané, dárky rozbalené a hned jistě odzkoušené. Všechny starosti nyní tedy můžeme hodit za hlavu a relaxovat. No a co je lepší relax než pořádná party v rytmu dnb. To si rozhodně nesmíš nechat ujít a proto doraž už v pátek 28.prosince do pražského klubu Cross, kde hlavním lákadlem bude N.O.H.A se svým dj setem a mnoho další skvělé hudby, kterou ti nadělí naše kompletní crew, Bass Beast crew a chlapci z Nuclear Factory.