PředchozíDalší

News

Publikováno 07.02.2019

V naší crew nikdy není nouze o nějaké to překvapení. No a jedno takové jsme si pro vás dnes připravili. Sice víme, že nebude lehké trumfnout polonahou Dádu Patrasovou, avšak my se o to přesto pokusíme. A proto se na vědomost dává, že Volume Plus, náš vrchní kápo a jeden z nejlepších tuzemských djs u nás se odhodlal udělat další krok ve své kariéře a vrhá se do produkce.

Publikováno 04.02.2019

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s plzeňským rodákem, Djem, producentem a členem Empire Recordings, PWP.

Publikováno 28.01.2019

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s Djem a členem plzeňské crew DBPC, Hoow Hoe.

Publikováno 24.01.2019

Druhé kolo hlasování v anketě Czech/Slovak Drum&Bass Awards 2018 bylo právě spuštěno a my vám tímto chceme s obrovskou radostí a pokorou oznámit, hned několik veselých zpráv! Ovšem nejdříve vám pustíme krátké video plné předvolebních slibů, které samozřejmě nikdy nesplníme.

Publikováno 22.01.2019

Venku nám řádí nevlídná zima, která prostupuje naše tělo až do morku kosti. Pokud tě to už štve a chtěl bys zažít trošku té vlídnosti spojené s nezapomenutelným hudebním zážitkem, pak by tvé kroky měli směřovat již tento pátek do pražského klubu Cross, kde nebude řádit zima, ale naše Drumbassterds crew, společně s Liqudní crew na pokračovaní zavedené party Double Trouble. Jako vždy jsme si pro vás připravili talentované zahraniční hosty doplněné o domácí support, jenž potěší vaše sluchové ústrojí nekompromisní dávkou drum and bassu.