PředchozíDalší

News

Publikováno 17.10.2017 Přečteno 740x

Dámy a pánové, milovníci drumandbassu a fanoušci klubu Cross, připravte se na další díl Volume Plus Invites! Po úspěšných dvou mejdanech se můžete těšit na další nářez od Matouše a jednoho jeho hosta, kteří to do vás posypou celou noc!

Publikováno 16.10.2017 Přečteno 1195x

Dámy a pánové! Rádi by jsme Vás pozvali na další díl Spojuje Nás Dnb!, který proběhne v hororovém duchu. Celý Cross se tak promění ve strašidelný klub, celá noc bude hrůzostrašně drum and bassová, všichni Dj's budou děsivě šílení a vlastně, budete rádi, když vůbec přežijete!

Publikováno 16.10.2017 Přečteno 1272x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a tím pádem i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s členem Let It Roll crew, všestranným djem a veselým týpkem. Dámy a pánové, Schooler!

Publikováno 15.10.2017 Přečteno 597x

Sotva jsi se probral/a z víkendové party, a už Ti klepou na dveře další mejdany plné drumandbassu. Zajímá Tě, kdy a kde můžeš v nejbližší době slyšet někoho z naší crew? Přesně to se dozvíš každou neděli v info článku Dnb 24/7.

Publikováno 15.10.2017 Přečteno 788x

Houbass a Lifesize Mc opět spojili síly a přichází s novým společným trackem Screwdriver Lobotomy, vydaný pod italským labelem BNCexpress. Track je již dostupný na všech internetových hudebních obchodech a nyní i zdarma k poslechu na našem Youtube channelu.

Publikováno 13.10.2017 Přečteno 416x

Empire Recordings míří do pražské Uhelny a rozhodně nebudou sami. Na první label night a warm-up party na plzeňskou halovou událost s Drumsound & Bassline Smith přijala pozvání celá řada kvalitních dnb djs v čele se slovenským mazákem a skvělým producentem L Plus!