PředchozíDalší

News

Publikováno 28.11.2016 Přečteno 471x

V úterý 29.11.16 vás čeká další pořádná nálož zlomených beatů a to na pravidelné akci Drum&Bounce, v pražském Crossu. Z naší crew tentokrát dorazí Feela, Skáčko, Houbass a Pmdr + jejich hosté, tak se připravte na kvalitní line-up a veselou atmošku!

Publikováno 21.11.2016 Přečteno 1059x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. To je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s jedním z nejlepších českých djů, členem Redrum crew, X.Morphem! Tak čti!

Publikováno 20.11.2016 Přečteno 226x

Wedbass je pravidelná středeční klubová noc v pražském Chapeau Rouge, pod vedením rezidentního DJe Hlavy.

Publikováno 12.11.2016 Přečteno 1200x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. To je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s českým producentem a djem, členem Hoofbeats crew, Symplexem! Tak čekuj!

Publikováno 12.11.2016 Přečteno 872x

Jeden z nejtalentovanějších drum&bassových producentů současnosti Metrik vydává na začátku října očekávané album Life/Thrills a představit nám ho přijede do pražské Roxy. Univerzální sound sahající od valivých těžkých beatů, přes liquid funkové melodie až po kvalitní mainstreamové hitovky charakterizuje současného Metrika. Novým albem hodlá otevřít další kapitolu své úspěšné kariéry. V listopadu si ho budeme moci vychutnat na živo v Roxy.

Publikováno 10.11.2016 Přečteno 329x

Magické datum 11.11. nemohlo pro Double Trouble dopadnout lépe. Spojení dvou headlinerů Trimer a Need For Mirrors věstí další excelentní mejdan v režii Drumbassterds a LiquidDnbCrew. V Crossu vás bez nadsázky čeká noc nabitá tím nejlepším zlámaným beatem, kde horní stage bude patřit vypiplaným neuro-jumpupovým řízným mixům spíše v mainstreamovějších vodách, zatímco dole zažijete parádní undergroundový výlet, který se pozvolna od liquidu transformuje do hutných deepových atmošek.