PředchozíDalší

News

Publikováno 09.10.2018 Přečteno 1144x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc! Ovšem, občas si ten víkend lehce protáhneme a proto vám přinášíme Úterní Rychlovku! Dnes jsme si to rozdali s djem a zakladatelem mejdanů a crew Homicidal Rage, kterým je Mike Helper!

Publikováno 09.10.2018 Přečteno 1618x

Známe je všichni a to už od narození, everyday je potřebujeme k našemu všednímu životu a ani si to pořádně neuvědomujeme, bereme je jako samozřejmost. Bez ostychu využíváme jejich neomezenou sílu za účelem usnadnit si naše životy, přičemž jim to ale zapomínáme vracet. Pokud tímhle tempem pojedeme dál, naše sobectví, lhostejnost a sebestřednost postupem času celou lidskou populaci jednoduše zamorduje – náš nezájem se promění v zemětřesení, tsunami či orkán a bye bye, spokojené lidstvo.

Publikováno 02.10.2018 Přečteno 1268x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc! Ovšem, občas si ten víkend lehce protáhneme a proto vám přinášíme Úterní Rychlovku! Dnes jsme si to rozdali s djem, producentem a členem dua Razcals, kterým je Sayko!

Publikováno 02.10.2018 Přečteno 482x

Že v Olomouci drum and bass jenom vzkvétá, to už nejspíš víte. Avšak co nevíte je, kde tuto sobotu můžete slyšet to nejlepší! Přece ve Varně na vypečené noci s názvem Bass Vibes, kde se vám představí dva Let it Roll djs, zahraniční hosté a kvalitní support! Tenhle mejdan vypadá přesně jako věc, která ti 100% zpříjemní večer!

Publikováno 30.09.2018 Přečteno 513x

Někteří lidé sice vyznávají názor, že zahodit mikrofon je to nejlepší co lze udělat, avšak podle nás jde o krátkozraký pohled. Pokud něco děláte dobře a srdcem okolí to rozhodně potěší. Nádherným příkladem je náš stájový kolega Lifesize Mc, který se svým jazykem předvádí neskutečná kouzla a právem se řadí mezi nejlepší Mc, jenž můžeš slyšet na drum and bassové scéně. A právě Giles si pro vás připravil novinku v podobě tracku s producentem, v jehož beatech jsme ho již mohli slyšet několikrát.

Publikováno 17.09.2018 Přečteno 1476x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se členem brněnské Mindicted crew a tím je VoidSec!