PředchozíDalší

News

Publikováno 21.11.2016 Přečteno 1095x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. To je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s jedním z nejlepších českých djů, členem Redrum crew, X.Morphem! Tak čti!

Publikováno 20.11.2016 Přečteno 250x

Wedbass je pravidelná středeční klubová noc v pražském Chapeau Rouge, pod vedením rezidentního DJe Hlavy.

Publikováno 12.11.2016 Přečteno 1235x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. To je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s českým producentem a djem, členem Hoofbeats crew, Symplexem! Tak čekuj!

Publikováno 12.11.2016 Přečteno 907x

Jeden z nejtalentovanějších drum&bassových producentů současnosti Metrik vydává na začátku října očekávané album Life/Thrills a představit nám ho přijede do pražské Roxy. Univerzální sound sahající od valivých těžkých beatů, přes liquid funkové melodie až po kvalitní mainstreamové hitovky charakterizuje současného Metrika. Novým albem hodlá otevřít další kapitolu své úspěšné kariéry. V listopadu si ho budeme moci vychutnat na živo v Roxy.

Publikováno 10.11.2016 Přečteno 355x

Magické datum 11.11. nemohlo pro Double Trouble dopadnout lépe. Spojení dvou headlinerů Trimer a Need For Mirrors věstí další excelentní mejdan v režii Drumbassterds a LiquidDnbCrew. V Crossu vás bez nadsázky čeká noc nabitá tím nejlepším zlámaným beatem, kde horní stage bude patřit vypiplaným neuro-jumpupovým řízným mixům spíše v mainstreamovějších vodách, zatímco dole zažijete parádní undergroundový výlet, který se pozvolna od liquidu transformuje do hutných deepových atmošek.

Publikováno 07.11.2016 Přečteno 785x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. To je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se stratch mastrem Fefem! Tak čti dál!