PředchozíDalší

News

Publikováno 17.12.2017 Přečteno 1022x

Dámy a pánové, milovníci drumandbassu a fanoušci pražského klubu Cross, připravte se na další díl Volume Plus Invites! Po úspěšných třech mejdanech se tak můžete těšit na další nářez od Matouše a jeho hosta, kteří do vás posypou tracky celou noc!

Publikováno 12.12.2017 Přečteno 869x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. I přes to že je dnes úterý, tak vám přinášíme další díl naší Pondělní Rychlovky! Dnes jsme si to rozdali s DJem, členem Liquid Drum and Bass crew a také naším parťákem, s kterým pořádáme mejdan Double Trouble a tím není nikdo jiný než Runky!

Publikováno 04.12.2017 Přečteno 1536x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s mladým DJem a členem týmu Neurofunk Will Never Die, Sheriff!

Publikováno 03.12.2017 Přečteno 795x

Ve čtvrtek 21.prosince vás čeká další pořádná nálož zlomených beatů a to tentokrát na předvánočním vydání našeho pravidelného mejdanu Drum&Bounce, v pražském Cross clubu.Volume Plus, Houbass, Feela, R-Flyer, Lifesize MC (UK).

Publikováno 27.11.2017 Přečteno 1307x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s mladým DJem z Českých Budějovic, který je jak členem místní Young Blood Crew, tak členem Beatz.cz. Shanix!

Publikováno 20.11.2017 Přečteno 1517x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s členem naší crew, punkáčem/alkáčem, ale především výborným djem.....Skáčko!