PředchozíDalší

News

Publikováno 05.03.2019

Suchý únor máme úspěšně za sebou a pomalu se nám začíná ozývat jaro. Teplejší počasí, delší den při kterém si můžeme užít více světla, holky začínají nosit sukně, prostě samé pozitivní zprávy. Jednou z nich je pokračování mejdanu Volume Plus Invites v Crossu, kde bude hostovat FeFe, z všemi dobře známé kapely N.O.H.A.

Publikováno 04.03.2019

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme zabrousili na vysočinu a rozdali si to se členem Ultima Crew, Li-Bass.

Publikováno 18.02.2019

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s liquidovým djem a začínajícím producentem, Fourstepper.

Publikováno 14.02.2019

Únor je sice nejkratším měsícem v roce, avšak na drum&bassové scéně to tak nevypadá. Pořád nějaká akce, až se v tom člověk pomalu ztrácí. Ovšem co by se rozhodně nemělo ztratit je mejdan Neurocells pod taktovkou DBear Records, který proběhne, již zítra v pražském klubu Cross. No a teď taková kontrolní otázka, máte rádi kočičky?

Publikováno 09.02.2019

Jeden z největších českých dravců na poli labelu Empire Recordings si pro vás ve spolupráci s pražským Storm clubem, připravili již na tento pátek opravdovou lahůdku. Pokud vám něco říkají názvy tracku jako Reach, Get with it či Guided Rhythm, odhalil jste hlavního headlinera večera, kterým není nikdo jiný než Tantrum Desire, jenž doplní jeden z nejtalentovanějších producentů dnešní doby K-Motionz . Samozřejmostí je výborný domácí support, ale o tom až dále v článku.

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama