PředchozíDalší

Crew / Contacts

Drumbassterds
ZaloženaKvěten 2010
Statusdrum&bass crew
Hraje od roku2010
Telefon+420 778 004 243
E-Mailcrew@drumbassterds.cz

Drumbassterds vznikla v květnu 2010, kdy se Volume Plus rozhodl posunout dál své nadšení pro djing a drum&bass. Spouští webové stránky a se Skáčkem začínají hrát v menších pražských klubech, jako je Styx, Le Mirage a Shadow Azyl. V červenci 2011 je přibrán Martyyno a kluci společně obráží všechny kluby kde je jen nechají hrát.

V únoru 2012 se rozhodnou začít pořádat větší akce a tím vzniká klubová noc DrumBox, kterou pořádají pravidelně až do ukončení provozu klubu Matrix (dnešní Storm). Mezitím ovšem začali dělat s Liquid Dnb crew mejdan s názvem Double Trouble, který se pravidelně koná v pražském klubu Cross a v současnosti je to jejich hlavní párty.

V roce 2014 přibirají do crew Feelu, o 2 roky později otevírají BassterdStudio, přibirají Houbasse, spuští eshop a v roce 2017 jako nejnovější člen přibyl R-Flyer :)

Mezi jejich úspěchy patří výhra v 5.ročníku ankety Czech Dnb Awards, kde se umístil Volume Plus na 3.místě v kategorii Talent roku, dále výhra v 7.ročníku Czech Dnb Awards, kde obsadili dvě 1.místa v kategoriích, Crew roku, Klubová noc roku (Double Trouble) a Volume Plus k tomu přidal 4.místo v kategorii Dj roku a výhra v 8.ročníku Czech Dnb Awards, kde obsadili dvě 1.místa v kategoriích, Crew roku, Klubová noc roku (Double Trouble) a Volume Plus k tomu přidal 2.místo v kategorii Dj roku.

Ovšem největší výhra jste vy, když vás vidíme vysmáté a spokojené pařit na našich akcích!

Za svou 8 letou existenci Drumbassterds udělali nespočet mejdanů, zahráli na většině významných tuzemských akcí, po boku české djs špičky a s velikány jako jsou: Sub Focus (UK), Tc (UK), Tantrum Desire (UK), Dimension (UK), Amc (UK), Sigma (UK), Smooth (SL), Fourward (AT), Zero-Metod (HU), Mindscape (HU), Akov (UK), Levela (UK) a mnoho dalších…

Jejich cílem je dělat kvalitní parties, kde si každý užije výbornou taneční atmosféru, která ho udrží před bednami až do rána!

Volume Plus
Statusdj / promotér
Styldrum&bass
Hraje od roku2009
Oblíbené labelyRAM, MTA
Telefon+420 778 004 243
E-Mailvolumeplus@drumbassterds.cz

Matouš aka Dj Volume Plus má k drumandbassu blízko už pěkně dlouho. Několik let si nenechává ujít jedinou větší párty, kde zpravidla propaří celou noc. Postupem času přerostlo toto nadšení v myšlenku začít hrát a tak si v roce 2009 kupuje gramce, mix a několik desek. Hraní ho opravdu pohltí a trénováním tráví téměř všechen volný čas.

V květnu 2010 zakládá Drumbassterds crew a začíná pravidelně hrát v malých klubech. V tréninku nepolevuje, bag se stále naplňuje novými vinyly, přidává třetí gramofon a s tím přicházejí jak rychlejší mixy, tak i nabídky hrát ve vyhlášených pražských klubech jako jsou Storm (bývalý Matrix) a Cross.

V únoru 2012 dělá další krok a se svou crew začíná pořádat pravidelnou klubovou noc DrumBox, v pražském klubu Matrix. V 5.ročníku ankety Czech Dnb Awards se umístil na 3.místě v kategorii Talent roku a v únoru 2013 se mu plní sen, tím že si zahrál na největší české dnb akci Let it Roll. Časem mění třetí gramofon za dva cd playery, ale po chvíli kompletně přesedá na digitál, v podobě čtyř cd playerů a díky tomu se jeho mixy opět posouvají o krok dál. K pořádání akce DrumBox přidává ještě akci Double Trouble, která se pravidelně koná v pražském klubu Cross.

V dubnu 2014 vyhrává Drumbassterds crew v 7.ročníku Czech Dnb Awards dvakrát 1.místo a to v kategoriích Crew roku a Klubová noc roku (Double Trouble) a Matouš k tomu přidává 4.místo v kategorii Dj roku.

V březnu 2015 vyhrává Drumbassterds crew v 8.ročníku Czech Dnb Awards dvakrát 1.místo a to v kategoriích Crew roku a Klubová noc roku (Double Trouble) a Matouš k tomu přidává 2.místo v kategorii Dj roku. Chvíli na to přichází Let it Roll s nábídkou přidat se k jejich bookingu a tu nadšeně příjmá a stává se tak jak Drumbassterds, tak i Let it Roll djem.

V březnu 2016 vyhrává Drumbassterds crew v 9.ročníku Czech Dnb Awards 3.místo kategorii Crew roku, 2.místo v kategorii Klubová noc roku (Double Trouble) a Matouš k tomu přidává 2.místo v kategorii Dj roku.

Za 8 let djingu si zahrál jak po boku celé české špičky, tak po boku zahraničních jmen jako jsou: Sub Focus (UK), A.M.C (UK), Sigma (UK), Tantrum Desire (UK), Sparfunk (UK), Mindscape (HU), Levela (UK), Zero-Method (HU), Kg (UK), B-Complex (SK) a mnoho dalších…

Jeho sety vynikají především častými double dropy, dlouhými mixy a prokládáním pomocí třetího a čtvrtého kanálu, takže tracky se jen sypou! Můžete se vždy těšit na kreativní set, plný bass, vokálů a melodií, podaných takovým způsobem, že nebude nikdy chtít, aby přestal hrát.

Houbass
Statusdj / producent
Styldrum&bass, neurofunk, jump-up
Hraje od roku2012
Oblíbené labelyVirus, Playaz, Blackout, Bnc Express

Dj a producent z Mnichova Hradiště, sídlící v Praze. Když se v mládí rozhodoval co dál dělat, drum&bass pro něj byl jasnou volbou. Po několika letech vymetání mejdanů to už nevydržel a v roce 2012 se sám vrhá za mix.

Následuje pár týdnů domácího hraní tvrdých bassline a když už to doma nemůže nikdo vydržet, vyženou Houbasse do lokálního klubu Velkej Cajk.Poté společně s několika přáteli zakládá crew Hustej Nazef, s kterou vymetá kluby napříč středními a severními Čechami.

Mezitím zkoumá, jak dnb vlastně vzniká a jak se skládá, po čase se tak vrhá do tajů hudební produkce a po několika prvotinách přichází v únoru 2016 se svým debut EP Public Control. Houbass se snaží vrýt do paměti posluchačů jako synonymum tvrdého dnb, takže od něj žádné zpívánky nečekejte. Zákrok na vaší hemisféře provede rychle a bezbolestně.

Lifesize MC
Statusmc / producent
Styldrum&bass, jump-up, liquid
Hraje od roku1993
Oblíbené labelyDruid, Methlab, Eatbrain, Hospital

CZ:
Profesionální Live MC/Vokalista s deseti lety zkušeností, vystupující na festivalech a v klubech napříč Evropou a Velkou Británií. Z několika jmen se kterými spolupracoval můžeme zmínit například Danny Byrd, Nicky Black Market, Tobax, Donnovan 'Badboy' Smith. Lifesize MC si za své působení vyvinul všestranný a komplexní styl, díky kterému se stává nezaměnitelnou součástí DnB scény.

Na každé stagi, klubu nebo akci kde Lifezise MC vystupuje s sebou přináší nový nádech a lyrickou příchuť. Jeho další vášní je zpívání, kterému se momentálně ve formě freestyle hiphopu a vokálů věnuje se svými dvěma bandami vystupujícími v různých částech ČR.

Jeho nehynoucí láska k Drum and Bassu se začala projevovat už v mládí a dnes díky svému opravdovému freestylu a vokálům obohacuje MC sféru něčím vyjímečným. Kíčovou vlastností tohoto pražského MC je schopnost rozpoznat kdy se zapojit do setu a kdy ne. Mezi jeho silné stránky patří také "double time", nadzvuková rychlost, kterou to sype do mikrofonu. Nedávno táké podepsal smlouvu s Druid Records, kde chystá hromadu novýho matroše připravenýho k vydání. To Lifesizovi společně s připojením k Drumbassterds crew předpovídá zajímavou budoucnost.

EN:
Professional Live MC/Vocalist for 10 years LifeSize MC performs live at festivals and nightclubs across Europe and the UK. Hosting nights along side the likes of Danny Byrd, Nicky Black Market, Tobax, Donnovan 'Badboy' Smith, to mention but a few LifeSize MC has developed a versatile and intricate MC style which sees him becoming a household name within the DnB Scene.

LifeSize MC always brings new flavours and lyrical content to every stage, club or venue he performs at. Singing is also a passion of his, which sees him performing freestyle hiphop and vocals with his 2 live bands currently performing across the Czech Republic.

It's fair to say that LifeSize MC brings something a little different to the MC package being a true freestyle mc and vocalist with an unrelenting love for Drum and Bass. His ability to know when and when not to MC is a key styling for the Prague based MC from the UK not to mention the double time, super sonic fire he brings to the microphone. Having recently signed to Druid Records and with musical releases in the pipeline with Kill Tomorrow Records & Delta 9 Records the future looks exciting for him.

R-Flyer
Statusdj / producent / promotér
Styldrum&bass, neurofunk
Hraje od roku2013
Oblíbené labelyRAM, Hospital, Eatbrain

Filip začínal jako bubeník v jihočeské kapele a poté co ji opustil, začal se více zajímat o DJing a produkci drum&bassu, který ho uchvátil už kdysi dávno. Z počátku ho bavil spíše melodický dnb, ale postupem času proniká i do tajů neurofunku, u kterého nakonec zůstal. V jeho mixech zazní převážně neuro, které rád prokládá mainstreamem a jump upem.

V roce 2013 se poprvé postavil před publikum a to v českobudějovickém klubu Velbloud. Od té doby si zahrál na mnoha akcích po celém česku. Svoji produkci se aktivně věnuje už tři roky a díky své píli mu vyšlo nejedno EPčko na labelech jako jsou Raving Panda Records, True Bass Recordings, Liquid Brilliants ci DNBB Recordings.

Skáčko
Statusdj / promotér
Styldrum&bass
Hraje od roku2008
Oblíbené labelySyndrome Audio

Za gramce se postavil v létě roku 2008, kdy si "na zkoušku" pořídil starší gramce Omnitronic, levnější mix a nakoupil pár vinylů ve známém pražském shopu Maximum Underground. Po nějakém čase Omnitronicy nahradil pár Technicsů a po dlouhých hodinách strávených tréninkem mixu a selekcí tracků se objevily první nabídky na hraní po menších klubech a soukromých akcích v Praze a okolí. To už byla sbírka desek o poznání větší a neustále se zvětšuje.

V létě 2010 se stal členem pražské dnb crew – Drumbassterds.cz, se kterou pořádá jak menší, tak větší akce v Praze, okolí i na Slovensku. V roce 2012 rozbíhá se svoji crew pravidelnou dnb noc DrumBox v klubu Matrix. Rok 2013 přináší další klubovku Double Trouble, která probíhá pravidelně v pražském klubu Cross.

Během svého působení supportoval jménům jako: Dimension, Fourward, Allied, TC, Dope Ammo, Wickaman, Trei, Koncept, Smooth, Zero Method, Mindscape, Akov, Jaydan, Danny Byrd, Optiv & BTK, June Miller, Smooth, a další.

V jeho setech uslyšíte spíš temnější skladby s basovou linkou, starší i novější neurofunk, jump up a v neposlední řadě klasický jungle, dnb 90. let. Nebrání se také drum and bassu s prvky reggae, ovšem občas zabrousí i do vokálovek s tanečním nábojem.

Feela
Statusdj / promotér
Styldrum&bass
Hraje od roku2009
Oblíbené labelyRAM, Shogun, Dispatch

Feela začíná pravidelně navštěvovat drum&bassové akce kolem roku 2007 a díky tomu se seznamuje s dalšími lidmi, kteří sdílí stejné nadšení pro hudbu a djing. V tu chvíli dostává první impulz k hraní, našetří peníze a v roce 2008 kupuje své první gramofony a začíná trénovat, jak to jen jde.

O rok později začíná s Reprospekt crew pořádat pravidelné party po menších klubech v Praze a přitom dále shání nové desky a piluje mixy, jak jen mu to čas dovolí.

Koncem roku 2013 přechází z gramofonů na cd playery a postupem času přidává další dva kanály, díky čemuž se mu otevřeli dveře jak k rychlejším a přesnějším mixům, tak i k trackům které na vinylech nikdy nevyšly.

V lednu 2014 zakládá se svým kolegou Aspirem projekt No Culture - No Future, který se časem stal rezidentní nocí v Paláci Akropolis a díky jeho píli mu časem začínají přicházet nabídky na hraní v klubech jako je Cross nebo Storm (bývalý Matrix). Díky tomu si mohl zahrát na akcích, jako jsou Double Trouble, nebo Take Control. Takhle to jde beze změny až do konce roku 2014, kdy dostává nabídku připojit se k Drumbassterds crew, kterou s radostí přijímá a začíná se tak podílet na všech jejích aktivitách.

Za 6 let djingu si zahrál jak po boku celé české špičky, tak po boku zahraničních jmen jako jsou: Fourward (AT), Optiv (UK), Btk (BRA), L-Plus (SK), Akov (UK) a dalších…

Nejvíce ho baví míchat melodický drum&bass s neurem a občas ho chytne chuť rozpoutat peklo na parketu pomocí všech čtyř kanálů! Také ho baví remixy známých "old school" písniček.