PředchozíDalší

News

Publikováno 22.05.2018 Přečteno 969x

Svět je bohužel nespravedlivý. Ne každý z nás startuje na stejné čáře. Co takhle zkusit s námi pomoci těm, kteří to potřebují? Protože každá pomocná ruka se hodí!

Publikováno 21.05.2018 Přečteno 616x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s rodákem z Turnova, djem a producentem, Sali!

Publikováno 16.05.2018 Přečteno 652x

Ani u nás se dveře netrhnou, a tak se po roce rozrůstáme o dalšího Basstarda. S velkou radostí Vám oznamujeme nově přijatého parťáka, kterým je začínající a nadějný dj Chombo, který bude zároveň dohlížet na psaní článků na našem webu. Doufejme, že Radek dokáže naplno rozvinout svůj potenciál a že vás osloví svým prvním videosetem.

Publikováno 16.05.2018 Přečteno 488x

Jelikož někomu dlouhodobá paměť funguje lépe, a jinému zase ne tak dobře (pochybujeme, že máte někdo pamatováčka, jak Neville Longbotton), je zde shrnutí nadchazející party Drumbox, na které se už za měsíc, v pražském klubu Storm, ukáže a hlavně zahraje legendární Cyantific + zde představí své nové, dlouho očekávané album Bloodline. Tak si radši pojďme zrekapitulovat, jak celá tato bejkárna bude probíhat!

Publikováno 07.05.2018 Přečteno 591x

Byl pozdní večer - první máj - večerní máj - byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. Kdo by neznal tyto ikonická slova o prvním máji z pera K. H. Máchy. Nadějný mladý producent Houbass se po několika samostatných singlech rozhodl pro velké překvapení. Nebude to sice romantická jarní poezie, avšak srdce fanouška DNB a především těch temnějších tónu i tak zaplesá. Tím překvapením nebude nic jiného než neurofunkové EP s názvem Four Reasons To Die (Čtyři důvody, proč zemřít) vydávané 21.5 na labelu BNCexpress a k tomu navazující tour se sedmi českými zastávkami a jednou slovenskou.

Publikováno 04.05.2018 Přečteno 469x

Šarmantní zástupce francouzské DnB školy, rodáci z Alkmaaru a nepřekonatelný anglický kulomet spojili své síly na novém tracku Take Control, který Vám přináší to nejlepší z temného neurofunkového zvuku.