PředchozíDalší

News

Publikováno 12.12.2021

V říjnu jsme jako každý rok společně zavzpomínali na Feelu mejdanem v Crossu a zároveň se tentokrát rozhodli, že by bylo super udělat i něco navíc a podpořit dobrou věc, takže jsme část vstupného věnovali na podporu lidi s epilepsii. No a jak to celé nakonec dopadlo, kolik jsme vybrali a kam vybraný obnos putoval?

Publikováno 22.11.2021

Kola osudu jsou nevyzpytatelná, ovšem i v této překotné době máme alespoň jednu jistotu a tou je náš mejdan Double Trouble. Ten se uskuteční tento pátek v pražském Crossu a bude posledním v tomto roce, takže omluvenky nepříjmáme. A koho jsme si pro vás připravili tentokrát?

Publikováno 24.10.2021

Stárnout se musí s grácií a přesně takto to pojme i člen naší crew Chombo, který tuto středu oslaví své 28. narozeniny mejdanem v Crossu. A jelikož druhý den je statní svátek bude to rozhodně ve velkém stylu. Kdo všechno dorazí pogratulovat?

Publikováno 07.10.2021

V sobotu večer budeme mít možnost v pražském Crossu společně zavzpomínat na našeho kamaráda, přítele, člena naší crew Feelu a jaká forma by byla lepší než ta kterou nejvíce miloval, pořádným mejdanem. Zároveň i podpoříme dobrou věc, kdy věnujeme část vstupu na podporu lidí s epilepsii. A kdo tedy všechno s námi přijde zavzpomínat?

Publikováno 23.09.2021

Stejně jako umí měnit chameleon barvy podle prostředí, tak i Double Trouble bude tentokrát ve znamení změny, kdy společně budeme moci prozkoumat všechna zákoutí drum&bassu a to od liquidu, přes mainstream, neuro až po plechy, prostě tam a zase zpátky. No kdo všechno se během večera předvede?

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama