PředchozíDalší

News

Publikováno 30.12.2018 Přečteno 346x

Konec roku 2018 se nezadržitelně blíží a s nim i bujaré Silvestrovské oslavy. V tento den si můžeš vybrat z nepřeberného množství akcí. Skoro na každém rohu potkáš nějakou party, ovšem která bude ta nejlepší? V tom se nikdo neshodne. Pokud však hledáš rozmanitost, není podle nás lepší volby než pražský klub Cross, který si pro vás připravil hned čtyři různé stage a kde naše Drumbassterds rodinka oslaví příchod nového roku na akci Imperialistic Silvestr Night. No a na co vše se tedy můžeš těšit?

Publikováno 26.12.2018 Přečteno 487x

Svátky už jsou pomalu za námi, břicha máme nacpané, dárky rozbalené a hned jistě odzkoušené. Všechny starosti nyní tedy můžeme hodit za hlavu a relaxovat. No a co je lepší relax než pořádná party v rytmu dnb. To si rozhodně nesmíš nechat ujít a proto doraž už v pátek 28.prosince do pražského klubu Cross, kde hlavním lákadlem bude N.O.H.A se svým dj setem a mnoho další skvělé hudby, kterou ti nadělí naše kompletní crew, Bass Beast crew a chlapci z Nuclear Factory.

Publikováno 17.12.2018 Přečteno 611x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s plzeňským Djem a členem Drum & Bass Production Crew, kterým je Scarf

Publikováno 10.12.2018 Přečteno 494x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s budějovickým djem, promoterem a členem Young Blood crew, kterým je Tallar!

Publikováno 05.12.2018 Přečteno 335x

Po posledním trošku netradičním díle Volume Plus Invites, kde přivítal novozélandského hosta Treie, kterému sekundoval za mixem Houbass se nyní vracíme k osvědčenému model Matouš vs jeden host. A na co se tedy můžete těšit? Zahrají váš oblíbený track? A kdo je tajemný host? Nejdříve si však pojďme shrnout jak celý večer bude probíhat.

Publikováno 03.12.2018 Přečteno 423x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s australským producentem a djem, Transforma!

předchozí 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 63další