PředchozíDalší

News

Publikováno 10.12.2018 Přečteno 445x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s budějovickým djem, promoterem a členem Young Blood crew, kterým je Tallar!

Publikováno 05.12.2018 Přečteno 296x

Po posledním trošku netradičním díle Volume Plus Invites, kde přivítal novozélandského hosta Treie, kterému sekundoval za mixem Houbass se nyní vracíme k osvědčenému model Matouš vs jeden host. A na co se tedy můžete těšit? Zahrají váš oblíbený track? A kdo je tajemný host? Nejdříve si však pojďme shrnout jak celý večer bude probíhat.

Publikováno 03.12.2018 Přečteno 378x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s australským producentem a djem, Transforma!

Publikováno 28.11.2018 Přečteno 434x

To, že v naši republice vystupují světová jména, jsme si už tak nějak zvykli. Avšak tento pátek se odehraje v Crossu absolutně výjimečná akce, která u nás nemá obdoby. Raving Panda Night je světovou premiérou tohoto labelu a youtube kanálu, na němž naleznete taková jména jako jsou The Clamps, Bobby, Katharsys či naši Drumbassterds kolegové R-Flyer a Houbass. Dva headlineři a masivní support se postarají o vaši zábavu po celou noc a nyní si pojďme říci něco bližšího o této šílenosti.

Publikováno 26.11.2018 Přečteno 398x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme se rozhodli rozdat si to s někým z naší crew a po náročném rozhodování si nakonec černého Petra vytáhl, Lifesize Mc!

Publikováno 20.11.2018 Přečteno 436x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Úterní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s turnovským djem, promotérem a liquidovým mágem, ZBR!

předchozí 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 63další