PředchozíDalší

News

Publikováno 26.11.2018 Přečteno 312x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme se rozhodli rozdat si to s někým z naší crew a po náročném rozhodování si nakonec černého Petra vytáhl, Lifesize Mc!

Publikováno 20.11.2018 Přečteno 370x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Úterní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s turnovským djem, promotérem a liquidovým mágem, ZBR!

Publikováno 12.11.2018 Přečteno 516x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to po delší době rozdali se zástupkyní něžného pohlaví, Magica von Čáry!

Publikováno 11.11.2018 Přečteno 334x

Podzim pomalu ukazuje svou pravou tvář a i když počasí ještě sem tam láká k venkovnímu posezení, noci už jsou chladné a nevlídné. Proto je se západem slunce rozumné najít si nějakou zábavnou aktivitu v teple. Nu a již tento pátek ti s tím pomůže naše crew ve spolupráci s Liqudní crew, jelikož jsme si pro vás připravili další pokračovaní akcičky Double Trouble v pražském klubu Cross. A na co všechno se můžeš těšit tentokrát?

Publikováno 08.11.2018 Přečteno 290x

Volume Plus, Cross a jeden host. Ale kdeže. Matouš si pro vás na listopadovou edici Volume Plus Invites v pražském klubu Cross  připravil několik hodně velkých překvapení. A na co, že se tedy vlastně můžeme těšit? Bude to Matouš pálit rychleji než kulomet a zahraje zrovna tvůj oblíbený track? Poruší svůj formát s jedním hostem? Má pro nás ještě nečekané novinky? Co však zatím můžeme prozradit je to, že tahle akcička bude pořádná pecka!

Publikováno 05.11.2018 Přečteno 325x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s naším slovenským bratrem, djem a spoluzakladatelem Basement crew, Numa Be!