PředchozíDalší

News

Publikováno 28.06.2017 Přečteno 781x

Další vydání klubové noci Double Trouble se kvapem blíží! I v těchto letních dnech ovládnou partičky Drumbassterds a Liquid DnB Crew se svými zlomenými beaty obě stage pražského klubu Cross. Na obou podiích se navíc představí i několik zahraničních hostů, které by si žádný správný fanoušek drumandbassu rozhodně neměl nechat ujít.

Publikováno 12.06.2017 Přečteno 911x

Léto už pomalu klepe na dveře a my pro vás máme spoustu novinek, které vám toto sluncem prozářené období pomohou ještě více zpříjemnit. Ať řeč nestojí a Vy tak máte čerstvý přehled o našich nových produktech na eshopu, nastal čas Vám tento nový merch představit, pojďme na to!

Publikováno 05.06.2017 Přečteno 681x

Cross festival se vrací i v roce 2017. Na nové lokaci, s novým tématem a nabitým lineupem. Člověk od nepaměti zvedal oči k obloze a toužil dotknout se hvězd. Přistání mise Apollo 11 na Měsíci je zásadním milníkem v historii lidstva. Cross Festival se letos rozhodl Měsíc konečně kolonizovat a je rozhodně dobře, že náš první export do vesmíru bude právě kultura, základ zdravé společnosti. Návštěvníci mají jedinečnou možnost strávit víkend nabitý kvalitní hudbou a doprovodným programem v místech, kam lidská noha vkročila jen několikrát. I letos se držíme naší vize, že kvalitní festival nemusí návštěvníkovi utrhnout kapsu a ani za nízké vstupné nemusí zaplatit logem mobilního operátora, vypáleným na sítnici. Cross Festival byl, je a bude pro všechny a bez reklam.

Publikováno 08.05.2017 Přečteno 769x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. To je naše pravidelná Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s velikánem světového formátu, úspěšným českým producentem a výborným djem, kterým není nikdo jiný než Rido!

Publikováno 01.05.2017 Přečteno 857x

Oblíbená pražská partička Drumbassterds, kteří získali třetí místo v kategorii česká crew roku v anketě Czech Drum & Bass Awards 2016, se vrací do klubu Cross se svou klubovou nocí Double Trouble. Ve spolupráci s Liquid DnB Crew si na dvou podiích pro fanoušky jak řízného a tanečního, tak i poslechového a atmosférického drumandbassu, připravila speciální překvapení v podobě zvučných zahraničních headlinerů, kteří u nás běžně nevystupují na pravidelných klubovkách, halových akcích a festivalech.

Publikováno 26.04.2017 Přečteno 908x

Za necelý měsíc přijede do Mohelnice rozpumpovat krev v žilách dvojice z Velké Británie, která je členem nejpopulárnějšího dnb vydavatelství RAM Records. Bassound crew si pro vás připravila překvapení nesoucí jméno Mind Vortex!