PředchozíDalší

News

Publikováno 30.04.2018 Přečteno 410x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s vinylovým bláznem a pořadatelem Summer Jamu, DJ Mike!

Publikováno 27.04.2018 Přečteno 1363x

Žhavá novinka, která zbourá všechny dané mantinely. To je nová spolupráce mezi naším stájovým kolegou z UK, Lifesizem MC a ruským démonem Tobaxem! Společně tak pracují na novém tracku s názvem 'AWAKENING', vycházející na světoznámém labelu 'Bad Taste Recordings'. A jak je vůbec možné, že se dají dohromady, tisíce kilometrů vzdálený Alex a Giles?

Publikováno 26.04.2018 Přečteno 1604x

Jako každý rok tu máme 'čáry' a to znamená jediné! Oheň, víno, ženy a zpěv! Naše parta ovšem letos obsadí Space Bar, tak se těšte na pořádnou nálož černé dnb magie!

PS: žádná čarodějnice neodletí po svých.....

Publikováno 23.04.2018 Přečteno 952x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s novozelandským kiwim, který má zářezy na mnoha světových labelech a tím je producent a dj Trei!

Publikováno 23.04.2018 Přečteno 1330x

Už jsi někdy slyšel/a o festivalu elektronické hudby v historické pevnosti? Na Slovensku je možné všechno! Spojit fanoušky ze Slovenska, Česka, Maďarska a Rakouska? Uspořádat multižánrový festival v historických kulisách? Pro někoho absolutně nemožné, pro jiné výzva! Děkujeme DNBohu, že tu existují ještě ti jiní, díky nimž si budeme moc užít tyto absolutně šílené kombinace dohromady, a to na 'Basement festivalu' v Komárně, který bude směsí lásky k muzice a dech beroucí historií.

Publikováno 16.04.2018 Přečteno 1200x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s mladým, ale o to více nadějným djem a promotérem, který si říká John Simon!