PředchozíDalší

News

Publikováno 08.02.2018 Přečteno 668x

Spojuje Nás Dnb jde do světa! Čas je neúprosný, zase zmizel další rok, zase je zima a jak už to tak bývá, zase jsme všichni o trošku zestárli. Ale to nevadí, všichni jsme totiž součástí jedné velké komunity a jsme boží, protože všichni stárneme s drambejzem v uších.

Publikováno 05.02.2018 Přečteno 688x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s dubstepovým producentem a djem, Corborat!

Publikováno 14.01.2018 Přečteno 973x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s talentovaným, českým producentem a djem, který si říká Tom Small!

Publikováno 08.01.2018 Přečteno 777x

Jak na nový rok, tak po celý rok. Toto známé české přísloví může na první pohled vypadat jako pořádné klišé, ale na Double Trouble platí, že i v novém roce 2018 tenhle mejdan nespí na vavřínech a stále hodlá české drumandbass heads zásobovat kvalitními line-upy. Ostatně se o tom přesvědčíme už v pátek na prvním letošním vydání, které se koná v Crossu za spolupráce dvou českých crew Drumbassterds a Liquid DnB Crew.

Publikováno 08.01.2018 Přečteno 970x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc. Je tu opět začátek týdne a s ním i naše Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se členem Neurotics crew, JTQ!

Publikováno 21.12.2017 Přečteno 786x

Nestihli jste vydupat vánočního kapra se salátem a cukrovím? Už bylo dost lenošení, a chcete jít veškerou energii vybít? Tak pozorně čtěte dál, tento večírek bude spolehlivá činnost!