PředchozíDalší

News

Publikováno 05.11.2018 Přečteno 444x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s naším slovenským bratrem, djem a spoluzakladatelem Basement crew, Numa Be!

Publikováno 04.11.2018 Přečteno 602x

Jelikož prázdniny a celkově letní měsíce byly docela dost hektické, nedostávalo se na naše pravidelné reporty. Podzim však již začal úřadovat a proto by bylo záhodno obnovit naše souhrnné zprávy z Crew, protože se dělo, děje a bude dít spousta zajímavých věci.

Publikováno 31.10.2018 Přečteno 615x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Středeční Rychlovka! Dnes bude trochu změna, místo dje si to rozdáme s provozním klubu Storm, kterým je Vladan.

Publikováno 28.10.2018 Přečteno 437x

Každý rok ta samá ohraná písnička. Hudební ocenění jsou na nic, no jasně! Umění a tvořivost jsou velmi osobní záležitostí a každý je vnímá a vyjadřuje svým originálním a specifickým způsobem. Vkus každého člověka je totiž stejně jedinečný, jako otisk prstu.  Proto výsledky Drum & Bass Arena Awards občas nemusí přesně odrážet to, o čem jste hlasovali, nebo máte rádi.

Publikováno 24.10.2018 Přečteno 848x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Středeční Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se členem Undead Nation crew, N:Snitch!

Publikováno 21.10.2018 Přečteno 1669x

Volume Plus, Cross a jen jeden host. Už jenom při napsání těchto pár slov vám jistě došlo "vo co go", aneb, je tu další díl oblíbené čtvrteční akce, Volume Plus Invites, v pražském Crossu! A na co, že se vlastně můžeme těšit? Bude to Matouš pálit rychleji než kulomet a zahraje zrovna tvůj oblíbený track? A kdo vlastně bude jeho další host při této party?