PředchozíDalší

News

Publikováno 02.10.2018

Že v Olomouci drum and bass jenom vzkvétá, to už nejspíš víte. Avšak co nevíte je, kde tuto sobotu můžete slyšet to nejlepší! Přece ve Varně na vypečené noci s názvem Bass Vibes, kde se vám představí dva Let it Roll djs, zahraniční hosté a kvalitní support! Tenhle mejdan vypadá přesně jako věc, která ti 100% zpříjemní večer!

Publikováno 30.09.2018

Někteří lidé sice vyznávají názor, že zahodit mikrofon je to nejlepší co lze udělat, avšak podle nás jde o krátkozraký pohled. Pokud něco děláte dobře a srdcem okolí to rozhodně potěší. Nádherným příkladem je náš stájový kolega Lifesize Mc, který se svým jazykem předvádí neskutečná kouzla a právem se řadí mezi nejlepší Mc, jenž můžeš slyšet na drum and bassové scéně. A právě Giles si pro vás připravil novinku v podobě tracku s producentem, v jehož beatech jsme ho již mohli slyšet několikrát.

Publikováno 17.09.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se členem brněnské Mindicted crew a tím je VoidSec!

Publikováno 17.09.2018

Poslední dozvuky festivalové sezóny se s námi loučí v dáli, stejně tak jako sluneční dny a proto by bylo dobré otevřít kvalitně klubovou zimu s tou nejlepší porcí drum and bassu v legendárním pražském klubu Cross. Naše partička společně s Liqudní crew si pro vás připravili další edici klubovky Double Trouble, jenž se odehraje již tuto sobotu 22.9. a přivítá několik zahraničních hostů plus velmi kvalitní support.

Publikováno 16.09.2018

Jak řekl mistr psaného slova Eminem: ,, Guess who´s back, back again!“ A přesně takovou otázku by sis měl položit i ty, protože člen naši crew a jeden z nejtalentovanějších producentů u nás se vrací po roce s něčím novým. Kdo tedy pro vás má tu nejčerstvější porci drum and bassu připravenou? A na co dalšího se můžeme těšit? Na tyto otázky a i na mnohem více ti přinášíme odpovědi v článku.